Перейти на початкову сторінку сайту ДОПОМОГА      КАРТА САЙТУ    ЗАСЛАННЯ  
  Компанія Сучасні Технології Розліва  
                                    Компанія        Новини        Продукція        Послуги        Контакти
    Русский
 

Продукція

 

 

 

ЧАСТИНА I

ЗАГАЛЬНА ТЕХНОЛОГІЯ ВІНА

 

ГЛАВА 1

ВИНОРОБНИЦЬКІ РАЙОНИ СРСР І ЇХ СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Виноградарство і виноробство розвинене в 11 республіках Радянського Союзу. Загальна площа виноградників СРСР на 1 січня 1959 р. складала 755 тис. га.
Культура винограду в окремих республіках має різний вік і різне економічне значення.
Найбільше економічне значення виноробство має в Молдавській РСР, на території якої знаходиться біля однієї чверті всіх виноградників Радянського Союзу і де населення з давніх пір займається виноградарством.
Наступне місце після Молдавської РСР за значенням виноробства належить республікам Закавказзі, де виноградарство є відвічною культурою, а виноробство - прадавньою галуззю господарства. Грузинська, Вірменська. Азербайджанська і Молдавська РСР - основные постачальники вина у всі промислові райони Радянського Союзу.
Значно меншу питому вагу виноробство займає в економіці РРФСР і УРСР, де разом з виноградом обробляються і інші важливі технічні культури. Проте в деяких районах цих республік виноробство має першенствуюче значення перед іншими галузями промисловості. У РРФСР до таких районів належить Дагестанська АССР, Краснодарський край, Ростовська область, в УРСР - Кримська область, Закарпатська область і деякі райони, розташовані по Дніпру.
У республіках Середньої Азії виноробницька галузь промисловості має найбільше значення в економіці Узбецькою, Туркменською в Таджицькій РСР, поступаючись, проте, місцем іншим галузям і технічним культурам: бавовництву, плодівництву. У Казахській і Киргизькій РСР виноградарство і виноробство мають великі перспективи, але в даний час вони знаходяться ще в початковій стадії свого розвитку.
Виноградники окремих республік СРСР розташовані в районах з вельми різними кліматичними і грунтовими умовами. Тому і продукція (виноград, вино), що отримується в різних районах Радянського Союзу, різко відрізняється за якістю. У цьому полягає особливість виноградарства і виноробства Радянського Союзу. Маючи у всіх виноробницьких районах багаточисельні сорти винограду з різною цукристістю і кислотністю, ми можемо отримувати найрізноманітнішу продукцію.
Наводимо коротку характеристику цих районів, опис яких даний по їх територіальному розташуванню.

 

 

 

Ласкаво просимо в компанію "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved