Перейти на початкову сторінку сайту ДОПОМОГА      КАРТА САЙТУ    ЗАСЛАННЯ  
  Компанія Сучасні Технології Розліва  
                                    Компанія        Новини        Продукція        Послуги        Контакти
    Русский
 

Продукція

 

 

 

 

 

МОЛДАВСЬКА РСР

Не дивлячись на порівняно невелику площу, займану Молдавією на карті Радянського Союзу, вона має значну питому вагу у виноробницькій промисловості, оскільки на її території знаходиться понад 25% всіх виноградних насаджень вашої країни.
Клімат Молдавії помірно континентальний, сприятливий для культури винограду. У Кишиневі сума активних температур-3100е. На півдні клімат посушливий, на півночі вологіший. Грунтовий покрив в основних районах виноградарства представлений чорноземами суглинного, супіщаного і піщаного механічного складу. У південних районах найбільш поширені південні чорноземи, в центральних - звичайні і слабовыщелоченные чорноземи, а в найвищій центральній частині (Кодри)- серые і темно-сірі лісові оподзоленные грунти. Грунтоутворюючими породами служать лесовидні карбонатні суглинки. Основний напрям виноробства в республике- виробництво легких столових вин, шампанських і коньячних виноматериалов, а також столового винограду.
Згідно спеціалізації вся територія Молдавії може бути розділена на 4 зони: північну, центральну, південну і лівобережну (по р. Дністру).
Північна зона Молдавської РСР (центри Бельци, Флорешти) в основному виробляє коньячні виноматериалы і столові вина. Найбільш поширені європейські сорти винограду в північній зоні - Аліготе, Фетяська, Рислінг - йдуть на виготовлення коньячних виноматериалов і столових вин, в Шасла- на вжиток в свіжому вигляді. Велике поширення тут мають гибриды-прямые виробники, з яких готуються столові вина посередньої якості, кріплені вина і коньячні виноматериалы.
Центральна зона (центри Кишинів, Оргєєво) дає високоякісні шампанські виноматериалы з сортів Аліготе, групи Піно, Шардоне, Трамінер, Каберіє-Совіньон і ін. і столові марочні вина з сортів Фетяська, Аліготе, Рислінг, Каберне-Совіньон, Сапераві. Високої якості столові вина дає той, що отримав тут за останній час значне поширення сорт Ркацителі.
Основною продукцією центральної зони по кількості є вина з гібридів - прямих виробників. Ето-главним образом червоні столові вина, а також кріплені - міцні і десертні, які серед молдавських вин мають в даний час велику питому вагу.
Хорошої якості в центральній зоні Молдавії виходять десертні вина з мускатов, Піно сірого і Ркацителі.
Продукція південної зони (центр Кагул) відрізняється великою різноманітністю. Тут виходять високоякісні столові вина білі і червоні з переважанням останніх, шампанські і коньячні виноматериалы, їдальні напівсолодкі, а також міцні і десертні вина.

Всілякий і сортимент виноградних насаджень південної зони. З європейських сортів найбільш поширені: Аліготе, Ркацителі, Рислінг, Каберне, Мускат білий, Шасла, Трамінер, Фетяська, Піно сірий. Зустрічаються також Семіньон, Серексия (Рара нягра), Мальбек. Як і в інших зонах, тут у виноградних насадженнях переважають гібриди.
Необхідно відзначити високу якість десертних вин, що готуються в южиой зоні, з Мускату білого, Піно сірого і Ркацителі. З гібридів тут, як і в інших зонах, готують столові і кріплені (міцні і десертні) вина.
У лівобережній зоні (центри Дубоссари, Рибник, Тирасполь) виноградарство і виноробство розвинені слабкіше, ніж в інших зонах. Виноградні насадження тут в основному гібриди. Виробничий напрям лівобережної зони: столові білі і червоні вина, кріплені вина, коньячні виноматериалы, виноградні соки і вакуум-сусло.
Райони Каменський, Рибніцкий, Дубоссарський і Грігоріопольськнй, маючи хороші грунтові і клнматнческие умови, виробляють столові вина і шампанські виноматериалы високої якості. З європейських сортів основними є тут Аліготе н Рислінг.
Заплановане на найближчі роки розширення площ виноградників, поліпшення виноградного асортименту (головним чином у бік скорочення гібридних насаджень), підвищення якості вин і оснащення виноробницького виробництва забезпечать повніше використання багатющих природних можливостей Молдавської республіки.

 

 

 

Ласкаво просимо в компанію "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved