Перейти на початкову сторінку сайту ДОПОМОГА      КАРТА САЙТУ    ЗАСЛАННЯ  
  Компанія Сучасні Технології Розліва  
                                    Компанія        Новини        Продукція        Послуги        Контакти
    Русский
 

Продукція

 

 

 

 

 

ВІРМЕНСЬКА РСР

Виноградарство і виноробство розвинене переважно в південній частині республіки в низовинних і предгірних районах Араратськой низовини. Клімат тут жаркий, континентальний. Грунти вулканічного походженні, кам'янисті і глинисті.
По географічному положенню і екологічним умовам Вірменія є в основному районом міцних і десертних вин. Разом з цим відвіку велике місце у виноробстві Вірменії займає коньячне виробництво. Використання винограду для приготування вакуум-сусла, бекмеса і іншій безалкогольній продукції у Вірменській РСР має другорядне значення.
Найголовнішими виноробницькими районами Вірменської РСР є Ечміадзінський, Аштаракський, Арташатський, а також Октемберянський, Ведінський, Котайкський і Ноємберянськнй.
Виноградники поливні, на зиму їх в більшості випадків вкривають. Жарке літо сприяє високому накопиченню цукру.
Основні винні сорти винограду цієї республіки: місцеві Воськеат (Харджі), Мсхалі, Чилар і європейські Вердельо, Серсиаль, Каберне, Сапераві, Рислінг, Аліготе і Муськати.
Виноградники знаходяться головним чином в басейні р. Аракса. Найбільш розвинене виноградарство в Ечміадзінськом районі, де отримують видатні за якістю міцні вина типа мадери, портвейну і хереса переважно з сорту Воськеат (Харджі) і Чилар, а також десертні вина з Мускату білого і рожевого. Окрім цих сортів, в різних районах Вірменської РСР промислове значення мають сорти Мсхалі, Баян широчіні, Ркацителі, що йдуть на приготування десертних і столових вин.
У Арташатськом районі основним сортом є Кахет, з якого готуються коньяки, столові вина і Кагор.
Особлива увага обертає на себе вино типа хереса, що отримується з сорту Воськеат в Аштаракськом районі. Вина з хересним відтінком в смаку готують у Вірменії вже давно, але строго певної технології їх здобуття не існувало, тому здобуття вин з хересним характером було справою випадку. Введення технології, заснованої на пленковании хересними дріжджами вин, що мають фортецю 15-16.%, дало позитивні результати. В даний час трест «арарат» випускає вірменські хереси високої якості, близько відповідні по характеру до іспанських хересів. Здобуття вин цього типа має великі перспективи у Вірменії. За рішенням уряду в Ошаканах оснонан спеціальний завод для виготовлення хересів.
Віна типа мадери з сортів Серсиаль, Вердельо і типа портвейну з сортів Воськеат, Чилар, Мсхалі є кращими в Союзі, Муськати білий і рожевий дає у Вірменії прекрасні ароматні лікерні вина, за якістю в окремі роки не поступливі кримським.
Найбільш високої якості столові вина і шампанські виноматериалы отримують в Ноємберянськом районі з сортів Аліготе, Лалварі, Рислінг, Данабурун, Ркацителі і інших. Сповна задовільні червоні столові вина з сорту Арені виготовляють в Ехегнадзорськом районі і білі з сорту Воськеат - в Котайкськом.
Велике місце у виноробстві Вірменії займає коньячне виробництво.
Здобуття коньячних виноматериалов зосереджене головним чином в Арташатськом районі, де вони виробляються з сорту Кахет. Висока якість вірменських коньяків відома не лише в СРСР, але і в зарубіжних країнах.

 

 

Ласкаво просимо в компанію "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved