Перейти на початкову сторінку сайту ДОПОМОГА      КАРТА САЙТУ    ЗАСЛАННЯ  
  Компанія Сучасні Технології Розліва  
                                    Компанія        Новини        Продукція        Послуги        Контакти
    Русский
 

Продукція

 

 

 

 

 

ТАДЖИЦЬКА РСР

Не дивлячись на те, що географічне положення республіки, її природні і економічні умови вельми сприятливі для розвитку виноградарства, воно має тут слабке поширення.
Виноробство, розвинене в Таджикистані у минулому, як і в сусідньому Узбекистані, з навалою арабів і впровадженням ісламу прийшло до занепаду. Виноград населення споживало в свіжому вигляді або готувало з нього родзинки і бекмес.
За природними умовами для культури винограду в Таджицькій РСР можна виділити декілька зон: Ленінабадськую. Ура-Тюбінськую, Пенджікентськую, Сталінабадськую і Південний Таджикистан.
Північна частина - зона Ленінабадськая, розташована на лівобережній рівнині Сир-дар'ї, на висоті 360-600 м над рівнем моря, має сухий і жаркий клімат. Грунти - світлі сероземы, супіщані і суглинні, утворені на лесових накосах.
Культура винограду поливна, на зиму виноградники не ховаються. Основний напрям - вирощування столового винограду, а також здобуття родзинок. До їдалень відносяться сорти Німранг, Хусайне і Тайфі рожевий, до родзинок - Кишмиш білий, Султані (Джаус). З винограду сортів Тагобі, Сапераві і Баян широчіні готують міцні і десертні вина хорошої якості.
Ура-Тюбінськая зона розташована в східному і західному передгір'ї хребта Туркестану на висоті 600-2000 м. Клімат менш сухий, чим в північній зоні, жаркий. Грунти - суглинні і глинисті сероземы. Культура винограду зрошувана, виноградники на зиму ховаються. Основним сортом тут є Чиляки, з якого готують десертне вино.
Столові вина готують з сорту Обак, вони важкі і малокислотні. У Пенджікентськой зоні, розташованій в долині р. Зеравшан, на висоті 800-1000 м, культивують сорти переважно родзинок: Кишмиш білий і чорний. З Мускату білого виготовляють десертне вино.
Сталінабадськая зона, розташована в Гиссарськой долині на висоті 700-1400 м, має дуже сприятливі кліматичні і грунтові умови для культури винограду. Грунти - темні сероземы, по механічному складу суглинні з домішкою гравію, гальки і щебеня. Виноградники зрошують і на зиму вкривають. Основне направление-производство міцних і десертних вин з сортів Ркацителі, Муськати, Каберне-Совіньон. Для вжитку в свіжому вигляді і для приготування родзинок культивуються сорти Тайфі рожевий, Султані (Джаус), Кишмиш білий та інші.
У південному Таджикистані, в долині Ошськой, основний напрям - виробництво міцних і десертних вин, а також сушка винограду. Сорти винограду ті ж, що і в Сталінабалськой зоні.

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved