Перейти на початкову сторінку сайту ДОПОМОГА      КАРТА САЙТУ    ЗАСЛАННЯ  
  Компанія Сучасні Технології Розліва  
                                    Компанія        Новини        Продукція        Послуги        Контакти

Продукція

 

    Русский
 

 

 

 

 

КИРГИЗЬКА РСР

Виноградарство на території Киргизької РСР мало поширене.
Киргизьку РСР за умовами для культури винограду можна розділити на північну частину (Ворошиловський. Кантський, Сталінський і Чуйський райони області Фрунзе) і південну (Ошськая н Джалал-Абадськая області), райони якої облямовують Ферганську область Узбецької РСР.
Найбільш перспективні для виноградарства і виноробства райони Північної Киргизії (Чуйськая і Таласськая долини).
У області Фрунзе, розташованої в сверной Киргизії, клімат континентальний, жаркий, але помірніший, ніж в Південній Киргизії. Сума активних температур (Фрунзе) 3300°. Кліматичні і грунтові умови на схилах долини міняються залежно від висоти місцевості. Грунти предгорий червоно-коричневі, а в нижчих місцях - світло-каштанові. Виноградники поливні, на зиму ховаються.
Основний напрям виноградарства здесь-культура столових Сортів для місцевого вжитку і вивозу, здобуття шампанських виноматериалов, а також їдалень, міцних і десертних вин.
У нижній зоні Чуйськой долини культивуються: столові сорти винограду (Медлен Анжевін, Шасла, Кишмиш чорний), сорти для шампанських виноматериалов і столових вин (Піно чорний, Шардоне, Рислінг, Серексия) і для десертних (Мускат чорний, Мускат фіолетовий, Фурмінт, Алеатіко, Сапераві та інші).
У середній зоні, крім того, є я насадженнях пізні столові сорти (Тайфі рожевий, Німранг, Карабурну) і сорт для десертних вин Пнно чорний.
У Таласськой долині напрям виноградарства приблизно те ж, що і в Чуйськой.
Південна частина республіки є безпосереднім продовженням Ферганської долини, а тому мало чим від неї відрізняється: ті ж кліматичні і грунтові умови, ті ж сорти винограду Хусайне, Тагобі, Чилякн та інші.
З європейських сортів тут набули поширення сорту Мадлен Анджевнн, Чауш, Мускат александрійський.
Виноробство в Киргизькій РСР дуже молоде і стало помітно розвиватися лише з 1936 р. Невеликий виноробницький досвід показує, що в Киргизькій РСР є великі перспективи для розвитку виноробства. Тут можна отримувати свіжі столові вина і шампанські виноматериалы прекрасної якості.
Кагор з сорту Сапераві не поступається за якістю прославленому вину Узбекистон. Мускат фіолетовий дає в Киргизькій РСР прекрасні вина з ароматом казанлыкской троянди. За свої високі якості він неодноразово на дегустаційних комісіях отримував вищий бал (10).

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved