Перейти на початкову сторінку сайту ДОПОМОГА      КАРТА САЙТУ    ЗАСЛАННЯ  
  Компанія Сучасні Технології Розліва  
                                    Компанія        Новини        Продукція        Послуги        Контакти
    Русский
 

Продукція

 

 

 

 

 

ТУРКМЕНСЬКА ССР

Клімат в Туркменії континентальний з різкими коливаннями температури при низькій вологості. Невелика кількість опадів випадає в зимово-весняний період. Сума активних температур 4000-5300°.
У зв'язку з періодичними пониженнями температури виноградники у всіх районах за винятком південних і південно-західних, вкривають. Виноградники поливні. У зв'язку з малою кількістю води полив виноградників виробляється в недостатній мірі. Грунти в основному бідні, пустинні, і лише вузькими смугами по долинах річок зустрічаються родючі земли- лесові і глинисті.
Виноградарство і виноробство в Туркменській РСР в даний час розвинені майже виключно в Ашхабадської області, в останніх областях вони розвинені мало, але безумовно мають перспективи.
Основне значення у виноробстві Туркменської РСР має білий сорт Тербаш, що становить 60% всіх насаджень. З нього в районах Туркменії готують більшість вин: мадеру, херес, портвейн і лікерне вино типа токайского, при цьому не можна не відзначити, що всі ці вина виходять високої якості. Чорний сорт Кара узюм ашхабадський, такий, що становить 22% виноградних насаджень Туркменії, менш застосовується у виноробстві. Вина готуються також з інших місцевих і завезених європейських сортів, але зважаючи на їх малу кількість промислового значення вони не мають.
На підставі майже тридцятирічного виноробницького досвіду Туркменської РСР можна визначити напрям її виноделия- виробництво міцних і десертних вин, переважно останніх.
Столові вина в Туркменії з необхідною свіжістю не виходять. Всі вони дуже екстрактні, міцні і плоски.
Міцні вина типа мадери і портвейну виходять з невластивим їм десертним характером. На особливу увагу заслуговують лікерні вина з сорту Тербаш.
Із столових сортів в Туркменії культивуються Халілі бе лый і чорний, що дозрівають до кінця червня, Хусайне. Чарас, Катта-курган і дли сушки Кишмиш білий і чорний.
Вельми обмежений промисловий сортимент винограду в Туркменії не дає можливості використовувати її виняткові природні можливості. Тому вельми бажане введення у виноградні насадження Туркменії нових сортів для десертних вин, таких, як Сапераві, Ркацителі, Муськати, сортів (Фурмінт і Гарс Льовелю) токаю і сортів дли столових вин - Баян широчіні і Бішти.

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved