Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

 

Грунт.

«Серед ряду природних чинників, - говорить проф. Акимцев, - що забезпечують розвиток виноградної лози і що зумовлюють якість вина, на одностайну думку майже всіх фахівців виноградарів і винарів, грунту належить одне з перших місць».
Якщо клімат (в основному температурний режим вегетаційного періоду) визначає кондиції сусла і відбивається на якості вина, то від грунту залежать всі інші якості - повнота, тонкість і букет, тому вибір ділянок для насадження винограду в наміченій зоні проводить після вивчення рельєфу, грунтового покриву і мікроклімату окремих ділянок.
Грунт робить свій вплив на якість винограду не тільки своїм хімічним складом, але також і фізичними властивостями.
Грунтуючись на літературних даних, а також на досвіді наших вітчизняних винарів, Акнмцев робить наступні виводи про вплив різних грунтів на якість вина.
Виноград з підзолистих грунтів з кислою реакцією дає кращі їдальні білі і червоні вина. З винограду з тих же грунтів і оподзоленних різниць коричневих грунтів отримують найніжніші десертні вина типу сотернських і угорських токаєв.
З винограду з коричневих (буроземних лісових) грунтів з нейтральною або слабокислой реакцією готують кращі червоні і білі важкі столові вина типу кахетинських і бургундських.
На перегнійно-карбонатних грунтах в зоні підзолистих і коричневих грунтів виростає виноград, з якого отримують кращі віноматеріали для ігристих вин і тонких коньяків.
Важкі чорноземні грунти з нейтральною або слаболужною реакцією приносять рясні урожаї винограду, який дає вина посередньої якості. З винограду з легенів і скелетних чорноземних грунтів отримують цінніші вина, переважно столові і ігристі. З деяких чорноземних різниць грунтів, особливо на схилах, збирають виноград, який дає високоякісні вина.
Каштаново-бурі грунти з лужною реакцією в зрошуваних районах забезпечують великі урожаї винограду, з якого отримують швидко дозріваючі вина невисокої якості. З гірських грунтів того ж типу і каштанових грунтів, що піддалися дії лісової рослинності, виноград дає якісні столові вина (типу баянських, геджухських і матрасинських).
З винограду з грунтів помірно-вологих субтропіків, що утворилися в результаті вивітрювання вапняків і доломіту, готують найароматніші і гармонійніші десертні вина, наприклад кримські муськати. У жаркіших районах на цих нирках вирощують виноград, який дає високоякісні міцні вина типу портвейну і мадери.
Виноград, що виростає на грунтах сухих субтропіків сероземного типу, дає кращі міцні вина типу хереса і пряні оригінальні вина (у середньоазіатських республіках).
На алювіальних грунтах всіх зон, особливо лугового типу, виноградники дають високі урожаї, але вина тут виходять посереднього або навіть низького якості.
Чисті піски, часто без ознак грунтоутворення, абсолютно непридатні для інших культур, можуть бути використані під виноградники. Виноград з піщаних грунтів дає вина малоекстрактні і легкі.

Агротехнічні заходи

Хвороби і шкідники винограду

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved