Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

 

Агротехнічні заходи

Великий вплив на якість винограду роблять методи культури виноградної лози: способи посадки, обробки грунту і догляду за виноградником. Безперечне значення в розвитку якості винограду мають експозиція виноградника, напрям рядів, формування куща, густина посадки, ширина міжрядь, глибина залягання кореневої системи, а також агротехнічні прийоми: підрізування, пасинкування, обламання, чеканка і пр.
Якщо виноградник позбавлений опори (колів, шпалери), виноградні лози стелються по землі і, листя, закриваючи кетяги, утрудняє доступ до них світла і повітря; виноградні кетяги забруднюються, заражаються цвіллю і гниють.
У тих випадках, коли при густому листі необхідно підсилити доступ сонячного світла до гроздям, треба видалити те листя, яке утрудняє проникнення сонячних променів. При проріджуванні листя слід дотримуватися крайньої обережності, щоб не видалити дуже великої кількості листя. Це зменшить притоку живильних речовин в кетязі винограду і уповільнить його дозрівання.
Недостатня обробка грунту зменшує кількість вологи, що отримується кущем, унаслідок чого ягоди виходять дрібні і поволі дозрівають.
Враховуючи вплив на якість винограду клімату, грунту і метеорологічних умов, необхідна особлива увага приділяти агротехнічним заходам, як засобам дії людини на зростання і плодоношення виноградної рослини. Сучасний виноградар-агробіолог не безпорадний спостерігач за тим, що дає природа. Він всіма доступними йому засобами прагне підпорядковувати її собі (викликати або припиняти, видозмінювати або направляти життєві явища).
Корінні зрушення, внесені мічурінським напрямом і виноградарство, викликали прогрессивней зростання врожайності старих і прискорили початок плодоношення молодих виноградників. Радянський винар, вихований на основах мічурінського учення, заперечує думку, що існувала раніше, ніби кількість урожаю і якість вина знаходяться в зворотній залежності і що із збільшенням урожаю ми знижуємо якість винограду як сировини для виробництва вина.
Як виноградареві, так і винареві тепер цілком ясно, що з посиленням вегетативного зростання виноградного куща, із зміцненням його асиміляційного апарату якість продукції може змінюватися тільки в кращу сторону.
Все це є цілком досяжним, якщо ми незмінно з року в рік покращуватимемо і удосконалюватимемо агротехнічні заходи, серед яких особливо важливе значення має забезпечення виноградників добривами.
Виноградар винен ясно собі уявляти, що збільшення навантаження виноградного куща із залишенням виноградника на колишньому рівні агротехніки хоча і може привести до підвищення врожайності, але в той же час неминучий знизить якість винограду.

Хвороби і шкідники винограду

Збір винограду

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved