Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

 

ТЕХНОЛОГІЧНІ ЄМКОСТІ

Умови роботи у виноробницькому виробництві знаходяться в стані безперервного перетворення і розвитку. Це відноситься не тільки до методів вироблення вина, догляду за вином, устаткування і різних матеріалів, що вживаються для обробки вина, але і до судин і навіть до самих приміщень, призначених для зброджування сусла, освітлення, фільтрації і, нарешті, розліва вина в пляшки. Резервуарами, що застосовувалися в стародавні часи для бродіння, зберігання і транспортування вина, були глиняні глеки.
При археологічних розкопках на місцях стародавніх поселень у виноробницьких районах Вірменії, Грузії, Азербайджану, а також західноєвропейських країн: Італії, Франції і інших - завжди знаходили глиняні судини круглої і овальної форми різної величини. Такі грузинські квеврі і вірменські караси, вживані до теперішнього часу, і римські амфори.
Для транспортування вина в стародавній час застосовували глеки невеликих розмірів - від 20 до 50 л; для бродіння значно більше - 100 дкл І більш.
Окрім глиняного посуду, для транспортування вина вживали також мішки з шкур тварин - бурдюки. Багато сторіч виняткове значення у виноробницькому виробництві мали дерев'яні ємкості: бочки, бути, чани і ін. Разом з ними за останніх 50 років велике розповсюдження, особливо в крупних виноробницьких господарствах, отримали залізобетонні резервуари великої ємкості.
За останню чверть річка у виноробницьке виробництво швидкими темпами почали проникати металеві ємкості - циліндрові вертикально або горизонтально поставлені резервуари ємкістю 1500, 2500 і 5000 дкл, широко вживані для бродіння, зберігання і транспортування вина.

Дубова клепка і технологічні вимоги, що пред'являються до неї

Бочки

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved