Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

 

Догляд за металевими резервуарами

Сталеві резервуари, вживані у виноробницькому виробництві, в більшості випадків усередині покриті емаллю. Догляд за внутрішньою поверхнею таких резервуарів не представляє труднощів. Обробка проводиться зазвичай холодною і гарячою водою, лугом і парою. При очищенні металевих резервуарів, покритих усередині емаллю, необхідно остерігатися ударів і поштовхів, оскільки це може викликати пошкодження емалі. Луг уживається в концентрації 2,5%. Обробка проводиться з шлангів під тиском.
Значно великі труднощі представляє очищення резервуарів, покритих різними кислототривкими лаками, стійкими проти різних компонентів вина. При очищенні таких резервуарів необхідно брати до уваги хімічний склад і фізичні властивості покриттів. Одні з цих покриттів не стійкі відносно лугів, для інших протипоказаний спирт і так далі Всі ці властивості покриттів мають бути взяті до уваги при очищенні таких резервуарів.
Догляд за зовнішньою частиною металевих резервуарів стосується головним чином вмісту в чистоті і справності арматури: кранів, вентилів, манометра, водомірних стекол і пр.
Окрім арматури, ретельного відходу вимагає також зовнішнє облицювання резервуарів. Особлива увага тут має бути обернене на попередження корозії.
У сухих приміщеннях забарвлення і самі різні покриття зовнішньої поверхні можуть існувати протягом ряду років. У сирих приміщеннях час служби різних покриттів значно скорочується.
Резервуари, вживані для термічної обробки вина, зокрема акратофори, службовці для виробництва шампанська, мають сорочку, а зовні покриваються ізолюючими матеріалами, які вимагають постійного відходу і ремонту, оскільки з часом руйнуються.

Догляд за залізобетонними резервуарами

Оцінка різних технологічних ємкостей

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved