Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

 

Догляд за залізобетонними резервуарами

Залізобетонні резервуари необхідно обмивати водою (бажано з щіткою) негайно після того, що кожного спорожнює. Якщо резервуари тривалий час не заповнюють вином, то їх не можна закривати, оскільки вони можуть легко запліснявіти. Тому рекомендується їх обкурити і залишити відкритими, щоб вони просохли. Утворення цвілі в чистих сухих резервуарах не відбувається. Тому вміст залізобетонних резервуарів в чистому і сухому стані є краще засоби для досягнення їх збереження і довговічності.
Залізобетонні цистерни вимагають особливого відходу, не меншого, ніж дерев'яний посуд. Залежно від вологості приміщення, в якому вони знаходяться, і навіть від вологості клімату тієї місцевості, де розташовано виноробницьке підприємство, догляд за резервуарами має бути різним. При різких коливаннях вологості резервуари залишають завжди відкритими зверху і знизу, щоб забезпечити безперервну циркуляцію повітря і уникнути конденсації вологи, яка навіть в обкурених резервуарах може стати джерелом розвитку цвілі.
Обтирання спиртом, що практикується іноді, марно, оскільки для деякої цвілі він може служити живильним середовищем.
Якщо ж клімат і само приміщення, де знаходяться цистерни, володіють великою сухістю, можна побоюватися, що в цистернах з'являться тріщини. У такому разі резервуари рекомендується тримати наповненими водою, в яку, щоб уникнути загнивання, додають 8-10 г/гл марганцевокислого калія. Можна також на дні резервуару залишати невелику кількість води - приблизно на висоту 20-30 см.
Воду оберігають від загнивання, додаючи в неї приблизно 150-200 грама сірчистої кислоти на 1 гл.
При такій концентрації над поверхнею води утворюється атмосфера сірчистого газу, що перешкоджає розвитку цвілі. Тій же меті можна досягти збільшенням у воду від 0,5 до 1 кг винищити на 1 гл.
Той же режим можна рекомендувати для нових залізобетонних резервуарів, які дуже чутливі до коливань температури і особливо до швидкого висихання.
Якщо залізобетонні резервуари протягом тривалого часу не були у вживанні, після ретельного очищення (обмивання з щіткою) необхідно їх продезинфікувати. Для цього в резервуар поміщають скляну або глиняну чашку, в яку наливають 40%-ний розчин формальдегіду (приблизно в кількості 200 мл). Після закінчення зразкової доби резервуар ретельно промивають водою.
При тривалому зберіганні вина в залізобетонних резервуарах на внутрішній їх поверхні, як і в дерев'яних бутах, відкладається винний камінь, який з роками може досягти значної товщини.
Відкладення винного каменя треба видаляти обережно, щоб не зруйнувати захисний шар виннокислою винищити на стінках резервуару. Якщо оголіє цементна стінка резервуару, її необхідно кілька разів змастити винною або сірчаною кислотою, дотримуючи ті ж умови, які були вказані при описі обробки нових залізобетонних резервуарів.
Очищення стінок резервуару від винного каменя можна провести також шляхом протирання їх щіткою з розчином соди. Розчин виннокислого калія, що утворився при цьому, - натрію бажано зібрати і обложити вапняним молоком для отримання виннокислої винищити, службовці сировиною для виробництва винної кислоти.
При використанні залізобетонних резервуарів необхідно враховувати, що плодово-ягідні вина, багаті яблучною кислотою, а також вина, в які додана лимонна кислота, сильно реагують, діючи руйнівним чином на стінки і шви між плитками в резервуарі. Причиною цього є освіта легкорозчинний яблучний - і лимоннокислих солей кальцію.

Оцінка різних технологічних ємкостей

ТЕХНОЛОГІЯ ВИТЯГАННЯ СУСЛА З ВИНОГРАДУ

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved