Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

 

ПРИЙМАННЯ ВИНОГРАДУ НА ПЕРЕРОБКУ

Зібраний виноград необхідно доставити на вінзавод і переробити можливо швидше. При перекладанні, перевезенні і вивантаженні винограду неминуче відбувається часткове пошкодження ягід.
Витікаючий з них сік служить сприятливим середовищем для розвитку бактерій, особливо оцетових. Крім того, на поверхні змочених соком ягід швидко розвивається цвіль, унаслідок чого виноград втрачає цукор і набуває неприємного затхлого присмаку, що передається вину.
Інструкція по збору і переробці винограду, що діє на підприємствах харчової промисловості, вимагає, щоб від часу збирання винограду до його переробки проходило не більше 4 годин.
Партію винограду, доставлену на завод первинного виноробства, після відбору технічним контролем середньої проби для аналізу зважують на возових вагах, що знаходяться зазвичай при в'їзді на територію вінзавода, або по частинах в корзинах або ящиках на десяткових вагах, встановлених безпосередньо біля бункера.
У практиці виноробства застосовуються найрізноманітніші пристосування для вивантаження і подачі винограду на переробку: блоки, талі, підйомні крани, ковшові елеватори, різного роду транспортери і шнеки. Найбільш раціональним і цілком відповідним умовам технологічного процесу є пристрій, при якому кузов вантажної машини при підвозці винограду знаходиться на одному рівні з розвантажувальним майданчиком і верхнім краєм бункера. В цьому випадку для вивантаження винограду, доставленого в невеликій тарі (тарпах, корзинах, ящиках) вагою не понад 50 кг, з автомашини безпосередньо в бункер цілком достатньо два робочих.
Практика переробних пунктів показує, що застосування кранів, талів і блоків не дає особливих переваг і доцільно тільки при вивантаженні винограду, доставленого у виноробню в крупній тарі (бочках, перетинах). Проте перевезення винограду в такій тарі недоцільне із-за розчавлювання ягід і, як правило, не рекомендується.
Застосування шнеків і елеваторів для транспортування винограду від бункера до дробарки вимагає великої обережності щоб уникнути збагачення сусла металевими з'єднаннями.
На заході, в крупних виноробницьких виробництвах, зокрема в Південній Америці (у Чилі і Аргентині), доставка винограду на переробку у виноробні проводиться в самоскидах або в кузовах спеціальних причепів і авомашинах, що вистилають усередині прогумованим брезентом і що вміщають 3-5 т винограду.
Доставлений у виноробню виноград скидається робочим, озброєним лопатою, безпосередньо в бункер, розташований нижче за рівень землі. Поза сумнівом, такий спосіб транспортування винограду неминуче спричиняє за собою пошкодження винограду при вантаженні, розвантаженню і в дорозі, а тому дає гірші результати в порівнянні з прийнятим у нас способом доставки винограду на переробку в дрібній тарі.
Проте, враховуючи вимоги крупного виробництва, оснащеного агрегатами машин, що переробляють 30-40 і більше тонн в годину, необхідно погодитися з тим, що прийнятий у нас порядок транспортування винограду на переробку необхідно змінити. Звичайно, немає необхідності відмовлятися від його переваг при виробленні марочних вин, яке зазвичай проводиться на невеликих виробництвах. Для крупних же виробництв, що виробляють ординарні вина, треба визнати цілком допустимим використання самоскидів для доставки винограду на переробку, з урахуванням вимог санітарії, гігієни і раціональної технології.

ДРОБЛЕННЯ ВИНОГРАДУ І ВІДДІЛЕННЯ ОТ ЙОГО ГРЕБЕНІВ

ВИТЯГАННЯ СУСЛА. СТЕКАТЕЛІ

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved