Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

 

Порівняльна оцінка насосів різних систем

Не дивлячись на те, що відцентрові насоси володіють декілька меншим (на 10-15%) к.п.д., чим поршневі, вони мають перед останніми ряд переваг при роботі у виноробницькому виробництві.
1. Відцентрові насоси вельми компактні і мають безпосередній привід від мотора. Тому вартість їх виготовлення, установки і експлуатації значно нижча, ніж у поршневих, що покриває з надміром їх недолік, що полягає в порівняно низькому к.п.д.
2. Відцентрові насоси найбільш придатні у всіх випадках, коли потрібна велика продуктивність при відносно невеликому натиску, тобто вони застосовні в умовах виноробницького виробництва.
3. Відцентрові насоси краще пристосовані для перекачування рідин, що містять тверді зважені речовини, наприклад каламутних вин, оскільки в цих насосах відсутні клапани, що легко засмічуються, які є в поршневих насосах.
4. Відцентрові насоси особливо ефективні при подачі вина на фільтри. Із зростанням товщини осаду на фільтрі відцентрові насоси автоматично зменшують подачу, одночасно підвищуючи натиск. В той же час обмеженість максимального натиску у відцентрових насосів зменшує небезпеку порушення шару, що фільтрує, унаслідок його прориву і розриву напірних шлангів.
Разом з цим поршневі насоси у ряді випадків мають певні переваги перед відцентровими. Коли треба подавати вино на порівняно велику висоту (понад 10 м), користуються поршневими насосами, а не відцентровими, які погано працюють на всмоктування і які слід заливати вином перед пуском в хід. У тих випадках, коли потрібна перш за все максимальна економія споживаної електроенергії, а вартість установки і зручності експлуатації мають другорядне значення, віддають перевагу поршневим насосам, як що володіє вищим к.п.д.

ТИПОВІ ТЕХНОЛОГІЧНІ СХЕМИ ОТРИМАННЯ СУСЛА З ВИНОГРАДУ

ЗАСТОСУВАННЯ СІРЧИСТОЇ КИСЛОТИ І ЇЇ ЗНАЧЕННЯ ЯК АНТИСЕПТИКА

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved