Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

 

МІКРООРГАНІЗМИ ВИНОГРАДНОГО СУСЛА

Найголовнішу роль при бродінні виноградного сусла грають еліптичні дріжджі Sассhаrоmусеs еllipsoideus (сахароміцес елліпсоїдеус).

еліптичні дріжджі

елліптічеськие дріжджі (мал. 56), звані також справжніми винними дріжджами, є головними агентами бродіння вина, оскільки володіють найбільшою спіртообразующей здатністю порівняно зі всіма іншими дріжджами.
действіє спирту, що утворюється при бродінні, еліптичні дріжджі також переносять краще, ніж інші, і можуть продовжувати роботу навіть при досягненні в провині фортеці 16% про. У практиці спостерігається, коли еліптичні дріжджі вибражівают сусло до 19% про. спирту і вище. Взагалі ж для більшості випадків ми вважаємо, що при досягненні бродячим суслом 16% про. бродіння припиняється, оскільки Sассhаrоmусеs еllipsoideus при такому змісті спирту продовжувати роботу і розвиватися не може.
етім користуються також для приготування міцних солодких вин. Доводячи фортецю сусла, що не почало бродити, до 16 % о., ми не даємо йому можливості бродити, і в суслі зберігається цукор.
Дослідженнями радянських мікробіологів встановлено, що на стиглих ягодах винограду і у виноградному суслі, що поступає на бродіння в різних виноробницьких районах Радянського Союзу, переважають так звані дикі дріжджі; винні ж дріжджі Sассhаrоmусеs еllipsoideus, як правило, складають незначну кількість мікрофлори винограду і сусла.
Часто причиною недоброда і зниження якості вин є участь в бродінні виноградного сусла диких дріжджів, головним чином Hanseniaspora арiсulаta, які вважаються за найбільш поширений бур'ян бродіння.

Загострені дріжджі

Піхия

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved