Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

 

Загострені дріжджі.

Загострені дріжджі

дрожжі широко відомі під назвою апікулятус, мають характерну форму кліток, що загострену на одному або обох кінцях і нагадує лимон. На початку бродіння переважають лимоновидні клітки, в конце-овальниє і елліпсовідниє. У зрілих культурах разом з лимоновидними клітками зустрічаються овальні, елліпсовідниє і подовжені (колбасовідниє) клітки. Клітки апікулятуса невеликого розміру: довжина їх в середньому 5-11 мікрон, діаметр 3-4,5 мікрона. Як форма, так і розміри кліток залежать від віку, живильного середовища, температури і інших чинників.
Дріжджі апікулятус знаходяться на шкірці всіх солодких плодів і фруктів, у тому числі і на винограді, і грають велику роль при початку бродіння. Деякі різновиди їх здатні вибражівать до 6-7%. Проте зазвичай, коли в бродячому суслі утворюється більш ніж 4% про. спирту, апікулятус припиняє свою діяльність і поступається місцем справжнім винним дріжджам (сахароміцес елліпсоїдеус).
При 35° дріжджі апікулятус перестають розмножуватися, а при 45° гинуть. Для апікулятуса дуже характерне швидке розмноження. В порівнянні з винними дріжджами він розмножується удвічі швидше; цим пояснюється його переважання на початку бродіння в самобродящем суслі. Апікулятус в багатьох виноробницьких районах складає 90% і більш за всю мікрофлору сусла, що поступає на бродіння.
Апікулятус в результаті своєї роботи при бродінні дає продукти, що несприятливо впливають на розвиток еліптичних дріжджів, а також на смак вина, повідомляючи йому гіркоту. Тому при бродінні винар зазвичай приймає заходи до того, щоб якомога більш обмежити діяльність апікулятуса.
Надійним засобом боротьби з ним є відстоювання сусла перед бродінням з попереднім внесенням 50-75 міліграм/л сірчистого ангідриду, до якого апікулятус вельми чутливий, і подальше зброджування на активній чистій культурі винних дріжджів.

Піхия

Зігопіхия

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved