Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

 

Кріплені вина

До цієї категорії відносяться вина, отримані в результаті неповного зброджування соку свіжого або зав'яленого винограду з мезгой або без неї. Для отримання цукристішого вина допускається додавання в сусло концентрованого чистого виноградного сусла і спирту.
Залежно від складу і характеру кріплених вин по прийнятій класифікації вони розділяються на міцних і десертних, які і свою чергу діляться на напівсолодких, солодких і лікерних.
Міцні вина, як показує їх назва, характеризуються підвищеним вмістом спирту (від 17 до 20% про.). Цукристість цих вин зазвичай невисока (до 10%) і в дуже окремих випадках досягає 13%.
Десертні напівсолодкі вина мають фортецю не вище 16% про, і невисоку (5-10%) цукристість. Відповідно до вмісту в них спирту і цукру, що не гарантують від забражіванія, виготовлення напівсолодких кріплених вин, як і їдалень напівсолодких, представляє значні труднощі і вимагає від винаря високої кваліфікації.
Кріплені десертні солодкі вина характеризуються підвищеним вмістом цукру (від 10 до 20% і більше) і помірним змістом спирту (12-16 %об.).
В більшості випадків при виготовленні десертних солодких вин прагнуть дати їм такі кондиції по спирту, які при високому вмісті цукру були б мінімальними і в той же час забезпечували б їх стійкість проти забражіванія (див. Емпіричні правила спиртування). Віна із змістом цукру вище 20% називають лікерними.

Ігристі вина

Шипучі (або газовані) вина

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved