Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

 

МАРОЧНІ І ОРДИНАРНІ ВИНА

Кращі виноградні вина виноробницьких організацій Радянського Союзу виділені в особливу категорію вин, яким привласнено найменування марочних.
Під марочними винами ми розуміємо високоякісні, витримані встановлений термін вина, які є характерними і кращими для даного виноробницького району. Ці вина отримані з певних сортів винограду і зберігають свої властивості з року в рік.
Марочні вина можна отримувати з одного або декількох сортів винограду по технологічній схемі, затвердженій для даного типу вина. Термін витримки в підвалах: столових і десертних вин не менше 2 років, міцних, - не менше 3 років. Зважаючи на особливий характер кахетинських вин, приготованих місцевим способом, для них допускається витримка 1 рік.
В даний час по всіх союзних республіках затверджено понад 120 найменувань марочних вин. Решта всіх вин називається ординарними. Ті з них, які реалізуються у віці не старше за 1 рік, називаються молодими, а старше за рік - витриманими ординарними винами. Уніфікація ординарних вин встановлює наступні типи вин.
I. Вина станові: їдальні білі, зокрема приготовані за кахетинським способом; їдальні червоні і рожеві, їдальні напівсолодкі.
II. Вина міцні: портвейн білий, червоний і рожевий, мадера, марсала, херес.
III. Вина десертні: Кагор, малага, токай, мускат білий і рожевий, мускатель білий і рожевий;
десертні солодкі біле і червоне; солодке біле, червоне і рожеве.
Уніфікацією визначаються для кожного типу кондиції: длі столових вин по спирту і кислотності, що титрує, для міцних і десертних по спирту, цукру і кислотності.
Коливання в змісті спирту допускаються ±0,5% о., кислотності, що титрує ±2 грама/л і цукру ±0,5%. Випуск в продаж ординарних вин, що не мають встановлених для даного вина кондицій, не допускається.
Якість вин, що отримуються з одного і того ж виноградника, при одній і тій же агротехніці, різко змінюється залежно від метеорологічних умов року. Тому виноробницькі організації не завжди можуть забезпечити щорічний випуск однорідних за якістю вин.
Прагнення додати однорідний характер марочним столовим винам «Абрау-дюрсо» з сортів винограду Рислінг і Каберне свого часу, послужило підставою для створення технології їх виробництва, по якій вина ці готують купажем віноматеріалов урожаю декількох років, отриманих з різних ділянок виноградників радгоспу «Абрау-дюрсо».

Вплив сорту винограду на характер і якість білих вин

Вибір технологічної схеми отримання сусла з винограду

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved