Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

 

Бродіння білого сусла під тиском вуглекислого газу (кероване бродіння)

Останніми роками у Федеральній Республіці Німеччини застосовується розроблений проф. Гейсом метод бродіння 6елого сусла і червоної мезги під тиском вуглекислого газу, що отримав назву кероване бродіння. Бродіння білого сусла проводиться в сталевих резервуарах (танках) - горизонтальних або вертикальних - різній ємкості (від 120 до 2000 дкл), випробуваних на тиск 12 атм. Перед бродінням резервуари наповнюються суслом, після чого з резервуару ємкістю 120 дкл робиться відбирання 50 л і ємкістю 2000 дкл - 500 л. Перед бродінням вводиться піросульфіт калія з розрахунком сульфітації 50 міліграм/л 50г. Бродіння проводиться на своїх дріжджах. Вуглекислий газ, що утворюється при бродінні, в герметично закритих резервуарах створює тиск, який підтримується під час бродіння на рівні 8 атм. При зростанні тиску понад 8 атм частина вуглекислого газу, що утворився, спускається через шланг, сполучений із запобіжним клапаном, і тиск в резервуарах знижується до бажаного рівня.
Питання про створення нормального температурного режиму при бродінні в резервуарах під тиском в порівнянні з відкритим бродінням значно спрощується. У будь-який момент під час бродіння представляється можливим підвищити або знизити тиск і цим впливати на життєдіяльність дріжджів і регулювати температуру.
У виробничих умовах прийнято керуватися експериментальним правилом Бехи, який встановив, що виноградні і плодові соки, що містять цукор, насичені вуглекислотою (15 грама/л Сог), не забражівают.
Тиск в резервуарах, який потрібний для підтримки необхідного насичення, залежить не від складу соку, а від температури. Так при 5°, за даними Бехи, необхідний тиск 4,75 атм, при 10°-6,25 атм і при 15°-7,75 атм. У разі потреби резервуари охолоджуються шляхом зрошування водою.
Звичайне бродіння відбувається при температурі 15-18° і продовжується 20-30 днів.
Після закінчення бродіння вина зберігаються в тих же резервуарах під тиском 1-2 атм.
Таким чином, і бродіння сусла, і зберігання вина проводиться без доступу повітря. Кероване бродіння дає широкі можливості для отримання напівсолодких вин.

Доливка неповних ємкостей

Недоброди, їх причини і методи усунення

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved