Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

 

Бродіння сусла в безперервному потоці

Враховуючи назрілу потребу створення потокового технологічного процесу в первинному виноробстві, колектив винарів Молдавії (Кошев, Опря і Циммерман) змонтував установку безперервного бродіння виноградного сусла, що дала при її виробничому випробуванні в період сезонів виноробства 1955-1958 рр. цілком задовільні результати.

установка для бродіння сусла в безперервному потоці. Малюнок №69

Установка для бродіння сусла в безперервному потоці складається (мал. 69) з двох напірних резервуарів 1, бродильних металевих (сталевих) резервуарів 2 і 3 циліндрових форми з конічними верхніми і нижніми днищами. Бродильні резервуари, покриті зсередини антикорозійним лаком, сполучені між собою перепускними емальованими трубами 4, що направляють потік бродячого сусла з резервуару в резервуар від низу до верху. Крім того, всі бродильні резервуари мають кільцеву комунікацію 6 з відцентровим насосом 7, що дозволяє у разі потреби спускати бродяче сусло з будь-якого резервуару, а також замінити зброджуваний сорт сусла іншим без перерви в роботі установки, шляхом поступового перекачування бродячого сусла з резервуару в резервуар і подачі в резервуар, що звільнився, сусла нового сорту.
Для регулювання температури бродіння передбачена можливість зрошування резервуарів холодною водою.
Вуглекислий газ і піна, що утворюється при бродінні, переводиться за допомогою труб 6 з резервуару в резервуар. З останнього резервуару вуглекислота скидається в атмосферу. Установка працює таким чином.
Виноград, що поступає, переробляється по прийнятій на заводі технологічній схемі. Сусло після відстоювання з сульфітуванням прямує в напірні резервуари 1 (мал. 69), потім в один з перших двох резервуарів 2, що працюють паралельно, задається розводка чистої культури дріжджів в кількості 8-10% від корисної ємкості резервуару, після чого з напірного резервуару самоплив поступає сусло.
На початку роботи установки до заповнення першого резервуару задасться приблизно 50% сусл від прийнятої продуктивності, що необхідне для накопичення потрібної дріжджової маси. Мікробіологічний контроль повинен стежити за постійною кількістю дріжджових кліток (50-100 млн/мл) в бродячому суслі.
Після досягнення необхідної активності дріжджів подачу сусла з напірних резервуарів встановлюють відповідно до заданої продуктивності.
У міру заповнення першого резервуару, сусло починає переливатися в подальші резервуари і в стані бродіння заповнює всю батарею. З останнього резервуару виходять зброджені віноматеріали. Незалежно від продуктивності батареї бурхливе бродіння сусла відбувається лише по-перше чотирьох резервуарах, тому регулювати температуру бродіння необхідно тільки в цих резервуарах.
Вуглекислота, що утворюється, і піна передаються з резервуару в резервуар по трубопроводах, заповнюючи весь вільний від бродячого сусла простір. Таким чином, бродіння відбувається в атмосфері вуглекислого газу. В кінці батареї влаштовується спіртоловушка, регулююча тиск газу.
Установка в основному призначена для виробництва білих сухих кіноматеріалів. Щоб отримати віноматеріали для червоних вин, необхідно виноград або мезгу піддати перед пресуванням термічній обробці.

ПРИГОТУВАННЯ БІЛИХ І РОЖЕВИХ ВИН З ЧЕРВОНОГО ВИНОГРАДУ

ОСОБЛИВОСТІ ТЕХНОЛОГІЇ ЧЕРВОНИХ ТОЛОВИХ ВИН

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved
     
      kiev.help - Пищевое холодильное оборудование.