Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

 

Вплив окремих частин кетяга на якість червоних вин

При виготовленні червоних вин в результаті зброджування сусла на мезге в нім розчиняються деякі речовини твердих частин виноградного кетяга: фарбувальні речовини шкірки, дубильні речовини шкірки, насіння і гребенів, мінеральні солі і ін. Залежно від вимог, що пред'являються до червоного вина, а також від сорту винограду, з якого готують вино, переробку винограду проводять різно. У одних випадках бродяча мезга складається з роздавлених кетягів і включає гребені, шкірку і насіння, в інших - гребені повністю або частково відділяються.
Головне значення серед речовин, витягуваних при бродінні з твердих частин винограду, мають фарбувальні і дубильні речовини.
Фарбувальні речовини шкірки при звичайній температурі суслом витягуються слабо. З підвищенням температури бродячого сусла і завдяки накопиченню алкоголю, що утворюється з перших моментів бродіння, його забарвлення прогресивно збільшується, розчиненню фарбувальних речовин, сприяють також кислоти сусла.
Одночасно з витяганням фарбувальних речовин під час бродіння в сусло переходять дубильні речовини з шкірки, насіння і гребенів. Природа дубильних речовин окремих частин виноградного кетяга неоднакова.
Танін насіння найбільш схильний до окислення, унаслідок чого викликає помутніння вина. Вина, отримані без гребенів, м'якше, бархатисто і тонше в порівнянні з тими, які бродили у присутності гребенів.

ВІДДІЛЕННЯ ГРЕБЕНІВ І РОЗЧАВЛЮВАННЯ ЯГІД

БРОДІННЯ МЕЗГИ ПРИ ВИГОТОВЛЕННІ ЧЕРВОНИХ СТОЛОВИХ ВИН

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved