Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

 

Закрите бродіння

Закрите бродіння ведуть в чанах різного пристрою. Існує два способи закритого зброджування червоних вин.
броженіє з плаваючою шапкою. Іноді для цієї мети вживають відкриті чани, які після наповнення мезгой закривають кришкою і всі щілини замазують гіпсом.

бродільни огорожа. Малюнок №72

лучше для закритого бродіння застосовувати чани зі вставленою верхньою кришкою. Для виходу вуглекислого газу служить бродильний завор (мал. 72), встановлений в кришці. Бродильний затвор влаштований так, що вуглекислий газ, що утворюється при бродінні, має вільний вихід назовні, а проникнення повітря всередину чана перегороджується. Таким чином, плаваюча шапка в закритому чані знаходиться весь час в атмосфері вуглекислого газу, який перешкоджає її окисленню. Для завантаження чана у верхньому дні влаштовують спеціальний люк.
броженіє із зануреною шапкою. Занурення шапки в закритому чані проводиться за допомогою дерев'яних грат, які укріплені приблизно на відстані 1/3 висоти чана від верхнього дна (мал. 73).

закритий бродильний чан з розбірними гратами системи. Малюнок №73

прі завантаженню чана відкривають люк у верхній кришці, грати розбирають і чан завантажують виноградною мезгой до рівня грат. Услід за цим грати збирають, закривають люк і вставляють бродильний шпунт. Закритий чан після його завантаження не відкривають до кінця бродіння.
Багато винарів вважають цей спосіб за кращий з тих, що всіх існують, оскільки при нім шапка повністю занурюється, що цілком оберігає її від окислення, температура в різних частинах чана розподіляється більш рівномірно і бродіння проходить правильніше. Крім того, бродіння в закритих чанах вимагає значно меншої витрати праці, оскільки при нім немає необхідності проводити перемішування.

Бродіння в залізобетонних резервуарах

Бродіння в залізобетонних амфорах

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved