Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

 

Бродіння в металевих танках

Останніми роками в зарубіжних країнах (ФРН, США) для бродіння червоної мезги почали застосовувати спеціально влаштовані металеві резервуари (танки) - сталеві, емальовані усередині і з неіржавіючої сталі, різної форми і розмірів.

закритий металевий резервуар для бродіння червоної мезги. Малюнок №75

В Західній Німеччині для цієї мети прийняті металеві резервуари (танки) (мал. 75), що витримують 3-4 атм тиск (на деяких підприємствах до 8 атм). Перевага цих танків перед іншими бродильними ємкостями полягає в тому, що вижімочная шапка може в них добре перемішуватися, вони не вимагають особливого відходу, легко очищаються і тому завжди готові до використання.
Зверху танки мають люк для завантаження мезги для бродіння і знизу люк для вивантаження її після бродіння.
Зброджування мезги відбувається в цих танках під тиском 3-4 атм, створюваним углекислотним компресором, який харчується вуглекислотою, що отримується при бродінні в танку. Регулювання температури бродіння проводиться шляхом зрошування танка холодною або теплою водою, причому температура в танку підтримується в межах від 18 до 26°. Перемішування шапки з вичавки проводять шляхом багатократного продування вуглекислоти за допомогою углекислотного компресора 4-5 разів протягом бродіння.
Регулювання тиску в танку проводиться за допомогою всмоктування і нагнітання вуглекислоти компресором. Нагорі танка є оглядове скло і пристосування для освітлення внутрішності танка.

форми металевих резервуарів для бродіння червоної мезги. Малюнок №76

танки для бродіння червоної мезги застосовуються різної форми. Одні з них є описаними вище вертикально поставлені циліндри різного діаметру, інші - горизонтально розташовані циліндри (мал. 76).
Практика показала, що чим більше діаметр танка, тим меншу висоту має шапка, що утворюється в нім при бродінні, і тим легше вона перемішується при вдуванні вуглекислоти компресором. З цього боку найбільш зручні горизонтальні танки.
Найбільш поширені об'єми танків для бродіння червоної мезги 300, 500, 700 дкл. Поверхневе охолоджування дає ефект при танках, що мають об'єм не більше 700 дкл.

Порівняльна оцінка різних способів бродіння червоної мезги при виготовленні столових вин

Застосування сірчистої кислоти при бродінні червоної мезги

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved