Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

 

Порівняльна оцінка різних способів бродіння червоної мезги при виготовленні столових вин

Вживані на наших вінзаводах залізобетонні резервуари можуть служити лише для відкритого бродіння з плаваючою шапкою, проте переобладнання їх для закритого броження не представляє труднощів. Описані вище металеві танки обладнані для закритого бродіння з плаваючою зграєю.
Бродіння у відкритих ємностях з плаваючою шапкою в районах з помірним кліматом при четирехпяті перемішуваннях в день має переваги, особливо при зброджуванні тонких вин. Зіткненням шапки з повітрям в результаті окислення переводиться в нерозчинний стан деяка частина фарбувальних речовин і таніну, але на забарвленні вин це відбивається вельми трохи. Ароматичні ж речовини, що містяться в клітках шкірки, навпаки, в результаті перемішування добре розчиняються в бродячому суслі. Етерифікація (утворення ефірів), що енергійно відбувається в шапці, особливо до кінця бродіння, повідомляє провину сильний аромат, який при витримці переходить в тонкий букет.
Тонкий букет бургундських вин у великій мірі обумовлюється прийнятим в Бургундії способом зброджування вин у відкритих чанах з плаваючою шапкою.
Відкрите бродіння із зануреною шапкою дає великі переваги, оскільки вимагає значно менших витрат праці. Крім того, занурення шапки в сусло перешкоджає її окисленню, а також розвитку в шапці цвілі і оцетових бактерій. Забарвлення виходить при цьому способі достатньо інтенсивна, по аромат виявляється значно слабкіше. Цей спосіб більш застосовний при виготовленні ординарних вин; вживають його також в жарких районах, де шапка дуже швидко окислюється.
При відкритому бродінні віддача теплоти бродячим суслом відбувається набагато інтенсивніше, ніж при закритому. Якщо бажають отримати швидке зброджування, треба застосувати відкрите бродіння з плаваючою шапкою. У резервуарах із зануреною шапкою бродіння проходить зазвичай поволі. У холодні роки в закритих ємкостях бродіння наступає швидше, ніж у відкритих. У жаркі роки слід віддати перевагу способу відкритого бродіння з плаваючою шапкою, оскільки в цьому випадку підвищення температури відбувається не так швидко, як при всіх інших способах.
Вино, зброджене у відкритих ємкостях, унаслідок механічного захоплення пари спирту вуглекислотою завжди має фортецю на декілька десятих градуса нижче, ніж зброджене в закритих ємкостях. Крім того, бродіння в закритих резервуарах протікає завжди повільніше. Нерідко в закритих резервуарах унаслідок недоліку кисню, необхідного для розмноження дріжджів, бродіння припиняється. У практиці в таких випадках прийнято бродяче сусло провітрювати. Провітрювання проводиться перетяжкою, яка полягає в тому, що сусло з бродильного резервуару спускають через кран в підставу, з якої його знову перекачують в резервуар. Для повнішої аерації при перетяжці під час спуску вина в підставу на кран надягають спеціальне пристосування для розбризкування.
Результати відкритого бродіння з плаваючою шапкою в більшості випадків бувають хорошими, проте із-за трудомісткості цього способу їм мало користуються. Особливо це відноситься до крупних господарств.
У більшості наших господарств прийнято зброджування у відкритих чанах із зануреною шапкою. Під час бродіння, як правило, проводиться перетяжка сусла в цілях провітрювання і перемішування. Цей спосіб бродіння у нас прийнято називати напівзакритим.
Таким чином, ми бачимо, що кожен з описаних способів бродіння має свої достоїнства і недоліки. Винареві необхідно вибрати метод, який відповідав би умовам даного району, сорту винограду і якості тієї продукції, яку бажають отримати.

Прімененієсерністой кислоти при бродінні червоної мезги

Завантаження бродильних ємкостей і введення чистої культури дріжджів

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved