Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

 

Температура сусла при бродінні в крупних ємкостях і її регулювання

При бродінні в чанах і інших ємкостях особливо важливо спостерігати за температурою бродячого сусла, оскільки вона неоднакова в різних шарах бродячої маси. Температура завжди буває вищою в шапці, де бродіння йде енергійніше. Досліди показали, що нерідко цукор у верхній частині буває вже в значній мірі зброджений, тоді як в нижній частині бродіння тільки почалося. Різниця температури з різних частинах бродячої мезги може досягати 6-8°. Перемішування усуває це явище.
Чим нижче температура, при якій протікає бродіння, тим краще результати. Вина, виброженниє при невисокій температурі (в межах 27-28°), володіють завжди фруктовим смаком і приємнішим ароматом.
В той же час для розчинення фарбувальних речовин винограду необхідна підвищена температура.
При температурі вище 36° дріжджі стають малоактивними, при 40° бродіння майже зупиняється.
Різке пониження активності дріжджів в даному випадку пояснюється не тільки впливом високої температури, але також і діяльністю бактерій, які виділяють шкідливі для дріжджів продукти.
Висока температура, що розвивається при бродінні червоних вин, нерідко буває причиною захворювання їх маннітним бродінням, посиленим розмноженням бактерій, що викликається. Тому зрозуміле прагнення винаря провести бродіння при можливо нижчій температурі.
На жаль, винареві не завжди вдається тримати температуру бродіння в бажаних межах, оскільки мезга, що поступає на бродіння, часто має вже високу температуру. Якщо, навпаки, мезга, що поступила на бродіння, має низьку температуру, то дріжджі вельми слабо розвиваються і бродіння наступає поволі. За таких умов в суслі можуть розвиватися шкідливі мікроорганізми, наприклад цвіль.
Діяльність цих мікроороганізмов викликає утворення небажаних речовин, що додають провину сторонній присмак.
Щоб бродіння протікало нормально і були створені сприятливі умови для розчинення фарбувальних речовин, температура бродячої мезги повинна знаходитися в певних межах, приблизно від 27 до 30°.

Бродіння червоної мезги при підвищеній температурі

Розрахунки потреби холоду для охолоджування червоної мезги при бродінні в чанах

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved