Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

 

ОСОБЛИВОСТІ ТЕХНОЛОГІЇ МІЦНИХ І ДЕСЕРТНИХ ВИН

Десертні вина характеризуються тим, що всі вони містять в більшій або меншій кількості незброджений цукор сусла.
М. А. Ховренко дає наступне визначення поняття десертних вин: «Десертні (або лікерні) вина суть ті, які виходять від неповного зброджування соку свіжого або зав'яленого винограду з надбавкою, або без неї, концентрованого чистого виноградного сусла і спирту в певних кількостях».
Міцні вина відрізняються від десертних тільки різним співвідношенням цукру і спирту в провині, причому їх особливістю є велика спіртуозность і менша цукристість в порівнянні з десертними винами. Якщо в десертних винах зміст цукру може досягати 30% і більш, то в міцних воно не перевищує 13%, опускаючись іноді до 1%. Вміст спирту в десертних винах складає не більше 16% про., у міцних же знаходиться в межах від 17 до 20% про.
Для збереження в бродячому суслі цукру необхідно штучно припинити бродіння або використовувати сусло з високим вмістом цукру, щоб після утворення граничної кількості спирту в провині зберігся деякий залишок цукру.
Для припинення бродіння, в цілях збереження в провині цукру, застосовуються різні прийоми.
При пізньому зборі або увяліванії виноградних кетягів виходить сусло з високим (до 30% і навіть більш) вмістом цукру, який робить повне вибражіваніє сусла скрутним або неможливим. Це приводить до того, що в провині залишається деяка кількість цукру.
Підвищеній цукристості сусла можна досягти також введенням в нього перед бродінням вакуум-сусла або бекмеса, що містять високий відсоток цукру (60-80%). Прийоми ці вельми поширені у всіх виноробницьких країнах; до них вдаються при виготовленні деяких видів солодких і напівсолодких вин. Нормальний хід бродіння порушують також і такі прийоми: зниження температури бродячого сусла, додавання сірчистої кислоти, фільтрація, злив сусла з дріжджового осаду і тому подібне Цими прийомами досягають зупинки бродіння і збереження в провині деякої кількості цукру.
Найпоширенішим же і найбільш прийнятим способом припинення бродіння на будь-якій стадії, таким, що дає можливість зберегти в провині заздалегідь задану кількість цукру, є введення в бродяче сусло спирту.

Вплив сорту винограду, його зрілості і окремих частин виноградного кетяга на характер і якість десертних вин

ЧАС ЗБИРАННЯ ВИНОГРАДУ ДЛЯ МІЦНИХ І ДЕСЕРТНИХ ВИН

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved
     
      ламинаты №1 в интернет-магазине 070