Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

 

Додавання концентратів. Концентрація сусла нагріванням

Концентрація (уварювання) сусла нагріванням проводиться в простому випадку на голом вогні, а також пором у відкритих судинах (казанах) або у вакуум-апаратах.
На голом вогні сусло уварюється в мідних луджених казанах. Уварене у такий спосіб сусло, зване в готовому виді бекмесом, є густою солодкою рідиною різного забарвлення - від коричневої до буро-чорної. Питома вага бекмеса зазвичай 1,200-1,350 при змісті цукру від 60 до 80%.
Особливо велике розповсюдження має в даний час спосіб концентрації сусла у вакуум-апаратах. У цих апаратах сусло випаровують при зниженому тиску і, отже, при температурі нижчою, ніж при виготовленні бекмеса. Найбільш простий тип вакуум-апарата зображений на мал. 82.

вакуум-випарной аппарат

он складається з лудженого або посрібленого казана циліндрової форми з подвійним дном. Усередині казана є змійовики, через які проходить пара. По трубі більшого діаметру пар переходить спочатку в конденсатор 2, сполучений з повітряним насосом 4, і потім в збірку 3.
Унаслідок конденсації пари у випарному казані відбувається розрідження. Сучасні вакуум-апарати для отримання вакуум-сусла дають велике розрідження, і уварювання в них відбувається при температурі 34-50°.
Отримуване при цьому сусло, що згущує, має значно світліше забарвлення, ніж бекмес. Апарати останньої конструкції дають вакуум-сусло, що на вигляд нагадує мед, тому його нерідко називають виноградним медом. Вакуум-сусло виходить різній концентрації залежно від системи апарату і часу його уварювання. Що згущує до 65-70% змісту цукру при тривалому зберіганні воно нерідко забражіваєт, тому доцільно готувати сусло, концентроване до 80%. Зважаючи на те що при уварюванні сусла як на голом вогні, так і у вакуум-апараті разом з цукристістю зростає і кислотність, практикують перед випаровуванням обробку сусла мармуровим порошком або крейдою. В результаті нейтралізується частина винної кислоти, яка переходить в нерозчинний в суслі виннокислий кальцій, випадний на дно.
Пониження кислотності у такий спосіб значно покращує якість вакуум-сусла. Для пониження кислотності 1 дкл сусла на 1%0 кислотності, що титрує, необхідно ввести 6,4 грама мармурового порошку. Вакуум-сусло і бекмес додають в сусло для підвищення його цукристості до початку бродіння. Збільшення бекмеса на відміну від вакуум-сусла, повідомляє майбутньому вину особливий припечений смак, характерний для деяких типів вин. Кількість вакуум-сусла і бекмеса, яке необхідно додати, залежить від того, яку цукристість необхідно отримати в загальній суміші.

Приготування містелів

Спиртування

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved