Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

 

Відмирання (руйнування) вина

Об'єктивного показника настання моменту, коли вино при темно-зеленій витримці досягає максимуму в розвитку своєї якості, ми не маємо, а визначаємо його виключно органолептічеськи. Вказати точно, коли наступає цей момент, неможливо. Час, потрібний для розвитку якостей вина, залежить від його складу і умов витримки.
Як дозрівання, так і старіння білих вин відбувається значно швидше, ніж червоних. Але і для білих вин різних сортів і районів процеси дозрівання і старіння проходять не з однаковою швидкістю.
практікой встановлене, що для виявлення якостей при витримці в пляшках їдалень білих, легенів, малоекстрактні вина досить 4-5 років. Для міцніших і екстрактних білих вин термін витримки в пляшках вимагає більшого часу, що не перевищує, проте, 10-12 років. Червоні столові вина вимагають ще біліше за тривалий термін для свого старіння, але це залежить від сорту, району і тому подібне
азербайджанськие вина з сортів винограду Тавквері і Матраца, не говорячи вже про чорноморський сорт Португизере, відмирають значно раніше, ніж з чорноморського сорту Каберне, а тим більше кахетинського Сапераві.
Досягнувши розквіту, деякі вина, відповідно до своєї конституції, можуть довго зберігати прекрасні якості тонких старих вин. У Цинандальськой колекції можна знайти білі їдальні вниз з сорту Ркацителі і червоні з сорту Сапераві у віці 30-35 років, такі, що зберегли свої прекрасні властивості високоякісних тонких старих вин. Сказане відноситься особливо до сорту Сапераві, який ще довше зазначеного терміну може зберігати свої якості.
Десертні і міцні вина значно довговічніші. Нам відомі вина цього роду, що мають вік понад 100 років і що не втратили своїх якостей. Проте всі вина, одні раніше, а інші пізніше, втрачають свої якості.
Процес відмирання у різних вин протікає з різною швидкістю, залежною від тих же властивостей вина, які визначають швидкість розвитку його якостей. Іншими словами, крива відмирання вина служить віддзеркаленням кривої його розвитку.
Винар-дегустатор легко дізнається настання процесу відмирання вина, що є не що інше, як розпад його складових частин. Розкладаються і випадають фарбувальні речовини, зникає букет вина, і воно набуває неприємного запаху і смаку, які обумовлені продуктами, що утворилися при розкладанні.
Бійяр приводить випадок, коли при розкопках стародавніх могил на галло-романском кладовищі в Арле, була знайдена запаяна скляна судина з вином, що має вік в декілька століть. Аналіз цього вина був проведений Бертло, який встановив в нім присутність спирту, нелетких кислот, кислого виннокислого калія, оцетової кислоти, слідів виннокислою винищити і оцетового ефіру. Вино, як показують дані аналізу, дуже змінилося, але не цілком розклалося. Це пояснюється тим, що вино, знаходячись в запаяній скляній судині, було повністю ізольоване від дії повітря.
Ми розглянули вище з можливою подробицею все ті умови, які мають першенствуюче значення при нормальній витримці вин в умовах окислення в дерев'яних бочках і при старінні в закритих пробкою пляшках. Але ми ще дуже далекі від повного дозволу всіх питань, пов'язаних з дозріванням і старінням вин; це неминуче до тих пір, поки ми не оволодіємо методами хімічної фіксації елементів, що уловлюються зараз в основному тільки органолептічеськи.

ПРИМІЩЕННЯ ДЛЯ ВИТРИМКИ І ЗБЕРІГАННЯ ВІНА (ВИННІ ПІДВАЛИ І НАЗЕМНІ ВІНОХРАНІЛІЩА)

ТЕХНОЛОГІЧНІ ВИМОГИ, що ПРЕД'ЯВЛЯЮТЬСЯ До БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ ПРИМІЩЕНЬ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ І ВИТРИМКИ ВІНА

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved