Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

 

ПРИМІЩЕННЯ ДЛЯ ВИТРИМКИ І ЗБЕРІГАННЯ ВІНА (ВИННІ ПІДВАЛИ І НАЗЕМНІ ВІНОХРАНІЛІЩА)

Приміщеннями, спеціально пристосованими для зберігання і витримки вина, є підземні споруди - винні підвали (мал. 87) і наземні вінохраніліща.
Після першої або другої переливки молоде вино з бродільні переводиться в підвал або в наземні вінохраніліща. Рекомендується переводити лише цілком вибродівшєє вино. Тривале зберігання вина (витримку) зазвичай проводять в спеціальних підземних спорудах - винних підвалах.

новий підвал десертних вин в Массандрі;

Пристрій підвалу надає великий вплив на якість вина, що знаходиться в нім. Цілком мають рацію винарі, коли говорять, що «підвал робить вино». Такий вивід стає особливо очевидним, якщо взяти до уваги, що пристрій підвалів цілком обумовлює найголовніші чинники, які впливають на якість вина: температуру, вологість, аерацію.
У підвалах вино не тільки зберігається, але і витримується, тобто дозріває і набуває якостей, властивих готовій продукції.
Слід враховувати, що велика частина вин, що виробляються, випускається після прискореної обробки у молодому віці і в підземних приміщеннях для витримки не має потреби. У зв'язку з цим виникає необхідність в будівництві дешевших наземних приміщень, де вино зберігається і обробляється протягом короткого (декілька місяців) періоду часу.

ТЕХНОЛОГІЧНІ ВИМОГИ, що ПРЕД'ЯВЛЯЮТЬСЯ До БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ ПРИМІЩЕНЬ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ І ВИТРИМКИ ВІНА

ТИПИ ПРИМІЩЕНЬ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ І ВИДЕЖКИ ВІНА

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved