Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

 

ТЕХНОЛОГІЧНІ ВИМОГИ, що ПРЕД'ЯВЛЯЮТЬСЯ До БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ ПРИМІЩЕНЬ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ І ВИТРИМКИ ВІНА

При проектуванні виноробницьких підприємств необхідно керуватися вимогами, які пред'являє технологічний процес виробництва до конструкцій приміщень для зберігання і витримки вина. Перш за все проектувальник повинен визначити тип сховища. Тип сховища тісно пов'язаний з температурними вимогами, які технологія виробництва пред'являє до проектованого приміщення. Окрім основної вимоги, що стосується типу споруди, технологічний процес виробництва ставить проектувальника перед необхідністю виконання ряду інших умов, в тому або іншому ступені споруд, що впливають на конструкцію. Так, наприклад, прийнята у виноробницькій практиці установка бочок в три-чотири яруси, розміщення чанів і бутов великої ємкості, користування напірними пристроями при розліве вина обумовлює прийняту при проектуванні виноробницьких виробництв норму висоти стелі вінохраніліщ (4 м).
Залежно від того, чи буде освітлення природне або штучне, створюються різні конструктивні рішення при проектуванні сховищ для вина. Звідси витікають різні вимоги до конструкцій вінохраніліщ, зазвичай освітлюваних електрикою, і цехів розліва, експедицій, що споруджуються з розрахунку на природне освітлення.
То ж відноситься і до вентиляції приміщень, яка цілком залежить від обумовленої технологічним процесом кратності обміну повітря. Якщо для більшої частини виноробницьких приміщень достатнє пяті-шестікратного добового обміну повітря, то для приміщень, де скупчується вуглекислий газ, потрібний півторакратний обмін повітря в годину.
Раціональний пристрій внутрішньої каналізації вимагає спеціальної конструкції полови вінохраніліщ з певним ухилом (1 см на 1 м), що гарантує швидке видалення стічних вод.
Допустиме навантаження на перекриття, прийняте для вінохраніліщ (1400 кг на 1 м2), також обумовлює вибір певних конструкцій, що забезпечують міцність споруди.
Застосування термічної обробки, що вимагає спеціальних могутніх установок для охолоджування і нагрівання, будівництво крупних залізобетонних резервуарів, термоізоляція окремих приміщень тісно пов'язані з необхідністю відповідних конструктивних вирішень проектованого вінохраніліща.
У всіх вказаних випадках вимоги технолога визначають ту або іншу будівельну конструкцію споруд, що відповідає умовам технологічного процесу зберігання і витримки вина.

ТИПИ ПРИМІЩЕНЬ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ І ВИДЕЖКИ ВІНА

ВИМОГИ, що ПРЕД'ЯВЛЯЮТЬСЯ До ПРИМІЩЕНЬ ДЛЯ ВИТРИМКИ ВІНА

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved