Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

 

Вентиляція

У приміщеннях, де знаходиться вино, повітря має бути чистим, свіжим, оскільки внно вбирає в себе всі сторонні запахи. Речовини пахучі, а тим більше смердючі, у жодному випадку не повинні знаходитися поряд з вином.
Спокійне полягання повітря в приміщеннях навіть з нормальною вологістю викликає утворення цвілі на підлозі, стінах і бочках. Повітря, що застоялося, затхлий, повідомляє провину неприємний плісневий запах і присмак. Щоб уникнути цього небажаного явища необхідно систематично оновлювати повітря приміщень шляхом вентиляції, прагнучи при цьому не міняти різко ні температури, ні вологості.
Створення сильної і тривалої тяги і протягу в підвалах і наземних вінохраніліщах неприпустимо, оскільки це спричиняє за собою інтенсивне випаровування вина через клепку і підсилює окислювальні процеси.
Приміщення, де знаходиться старе тонке вино, вентилювати слід з великою обережністю; краще допустити недолік притоки повітря, чим його надлишок.
У раціонально споруджених підземних підвалах з низькою температурою, розташованих на значній глибині, необхідна така вентиляція, щоб вхідне свіже повітря мало температуру і вологість, близькі до тих, які є в самому підвалі. У такому разі вентиляційна система повинна складатися з двох частин: тяги або спонукача руху повітря і охолоджувача вхідного повітря. Нагрівання холодного повітря калориферами в зимовий час в підвалах не практикується, оскільки, з одного боку, падіння температури менш небезпечно, чим її підвищення, з іншої - для вентиляції зимою можна вибрати такий час дня, коли повітря найменш холодне.
Для штучної спонуки переміщення повітря у вентиляційних трубах біля входу їх в підвал встановлюють вентилятори.
При будівництві крупних підвалів сучасних конструкцій з могутніми холодильними установками одночасно споруджується ціла система кондиціонування повітря, яка дає можливість регулювати температуру, вологість і чистоту повітря підвальних приміщень.

Санітарія приміщень для зберігання і витримки вина

ПЕРЕДМОВА

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved