Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

 

Обробка столових і десертних вин нагріванням до різних температур

Вплив підвищеної температури на вино різний залежно від умов його аерації. При витримці столових вин в приміщеннях з температурою біля 20° застосовують часту доливку, щоб уникнути прояву мадеризації. У тих же умовах нерегулярна доливка спричиняє за собою посилення окислювальних процесів в провині і сприяє появі в нім мадерних тонів в смаку. Досвід показав, що витримка столових вин в герметично закритих металевих емальованих цистернах і в бочках, поставлених шпунтом набік, при температурі 25-30° протягом 30-45 днів вельми сприятливо впливає на якість столових вин. Вина стають зрілішими і гармонійнішими па смак.
Пастеризація як метод обробки столових вин разом з обробкою холодом у виноробницькій практиці застосовується дуже часто. Ретельно проведена пастеризація без доступу повітря при температурі не вище 65° надає на столові вина вельми позитивну дію. Вина набувають стабільності і стають зрілішими на смак.
Нарікання з боку винарів про те, що цей метод обробки повідомляє іноді винам приварений смак, треба приписати ряду причин, особливо недосконалості конструкції пастеризаторів, неправильному режиму пастеризації, зокрема доступу повітря при нагріванні і надмірному нагріванню.
Проведені автором в Кахетії досліди по пастеризації в пляшках білих і червоних столових вин дали цілком позитивні результати. При дегустації пастеризовані вина виділялися своєю прозорістю і м'якістю.
Дуже велике значення нагрівання має в технологи виробництва міцних і десертних вин. Залежно від температури, умов аерації, при яких проводять нагрівання, його тривалість, воно надає на міцні і десертні вина багатобічну дію.
Застосовуючи різні методи нагрівання, можна сприяти прискоренню дозрівання, поліпшенню якості і освіті в провині характерних особливостей, властивих тому або іншому типу вина.

КОМБІНОВАНІ СПОСОБИ ТЕРМІЧНОЇ ОБРОБКИ ВИН

Обробка столових вин

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved