Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

 

ОБРОБКА І ВИТРИМКА МАРОЧНИХ І ОРДИНАРНИХ ВИН, що ПОСТУПАЮТЬ НА РЕАЛІЗАЦІЮ

Марочні і витримані ординарні вина проходять всю технологічну обробку на місці їх виробництва і витримки з доведенням їх до встановлених кондицій. Ці вина з місця їх виробництва перевозяться на реалізацію в промислові центри.

схема обробки міцних вин

схема обробки ординарних вин

В дорозі вони, як правило, піддаються в тій чи іншій мірі аерації, що зазвичай спричиняє за собою зміну прозорості і смакових якостей вина. У зв'язку з цим для приведення вин в стан готовності для розліва спеціальними правилами, затвердженими Міністерством промисловості продовольчих товарів СРСР 22 жовтня 1954 р., дозволена додаткова обробка марочних і ординарних витриманих вин після прибуття їх на місце реалізації.
У всіх випадках після прибуття на місця вина мають бути полишені на 30 днів, протягом яких, як показує практика, смакові властивості вина відновлюються. До вказаних днів відпочинку, якщо вино не отримало в дорозі значних змін, додається 2 дні на фільтрацію, а якщо зміни значительни і вино помутніло, термін на додаткову обробку збільшується на 15 днів. Прискорена обробка молодих вин для реалізації їх як ординарні вина протягом наступного за урожаєм року проводиться згідно тим же правилам по спеціальних схемах протягом термінів, встановлених залежно від типу вина.
Приводимо основні схеми.
При введенні в схему пастеризації і охолоджування (схема № 6) термін обробки скорочується до 50 днів.
При скороченні терміну охолоджування до 2 днів, за даними останніх досліджень, схема № 6 може бути відповідно скорочена.

технологичеськая схема

для вин з гібридів, зважаючи на їх властивість швидко освітлюватися, термін обробки по схемі № 7 скорочується до 35 днів. Винареві у разі потреби надається право змінити послідовність операцій за неодмінної умови збереження термінів обробки.
Після перевезення готові ординарні вина також можуть піддаватися додатковій обробці по схемах, що відрізняються від схем, вживаних в цьому випадку до марочних вин, коротшим терміном відпочинку (20 днів)

ЕГАЛІЗАЦІЯ І КУПАЖ ВІНА

ПРОВЕДЕННЯ ПРОБНОГО КУПАЖА

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved