Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

 

ДЕКАНТАЦІЯ І ФІЛЬТРАЦІЯ ТЕМНО-ЗЕЛЕНИХ ВИН

Розлиті в пляшки цілком прозорі вина після закінчення деякого часу, різного для окремих вин, утворюють осад, який скупчується на оберненій донизу стороні пляшки.
При зберіганні колекційних вин випаданню опадів і утворенню так званої сорочки не надають значення, вважаючи ці явища цілком нормальними. При дегустації таких зразків обережно зливають з осаду прозоре вино, що зазвичай легко вдасться, оскільки осад, що утворився, в більшості випадків є щільною масою і не взмучиваєтся. З цим, проте, не можна миритися, якщо осад з'явився у винах, які після закінчення певного терміну витримки підлягають випуску в продаж.
Споживач звик до того, щоб вино, що купується ним, було прозоре, і його важко переконати в тому, що якість темно-зеленого вина від появи в нім осаду не тільки не погіршується, але в більшості випадків поліпшується. Для того, щоб випустити в продаж прозорі вина, що дали при витримці в пляшках осідань (відлежування), їх необхідно декантирувати або профільтрувати. Декантація полягає в тому, що прозоре вино зливається з осаду в чисті пляшки. Операція ця повинна проводитися з можливо меншим доступом повітря.
У простому випадку обережно, щоб не взмутіть осідання, беруть з колекції пляшку з вином, так само обережно виймають штопором пробку і зливають з осаду прозоре вино в чисту пляшку.
Зручніше проводити декантацію за допомогою спеціального приладу (мал. 145).

прібор для деконтациі темно-зелених вин

Як показано на малюнку, пляшку з вином кладуть в спеціально зроблене по її формі ложе. Пляшці додають таке положення, при якому вино поступає до шийки, але не виливається. Обертанням ручки приладу за допомогою дуже простого механізму пляшка поволі нахиляється шийкою донизу, а вино плавним струменем переливається в підставлену чисту пляшку.
При цьому способі відбувається значна аерація вина що, безумовно, небажано, оскільки це відбивається на його смакових якостях.
Незрівнянно кращі результати виходять при користуванні сифоном, зробленим з скляних трубок (мал. 146).

сифон для деконтациі темно-зелених вин

Кінець скляної трубки з пробкою вставляють в пляшку з вином, що декантирується, інший кінець, привівши сифон в дію (як показано на малюнку), опускають в чисту порожню пляшку.
При декантації великих партій темно-зеленого вина застосовують спеціальний апарат. Якщо вино в пляшках не володіє повною прозорістю, одній декантації буває недостатньо для того, щоб випустити його в продаж. В цьому випадку необхідне вино після декантації профільтрувати. Обидві ці операції необхідно провести з можливо меншим доступом повітря.
Апарат для декантації є треножником (мал. 147); у нижній частині його знаходиться кругла полиця, на яку ставлять пляшки, що підлягають декантації.

аппарат для деконтациі темно-зелених вин

У верхній частині треножника розташована невелика камера 1, від якої відходять чотири трубки. Довжина їх розрахована так, щоб кінець трубок доходив до дна пляшки при надяганні її на гумову пробку, укріплену на верхній частині трубки. Апарат має пристосування, які щільно притискують шийку пляшки до пробки. У крапці 2 камера апарату з'єднується гумовою трубкою з балоном, наповненим вуглекислотою. Від нижньої частини камери відходить шланг 3, що сполучає її з фільтром.
Тиском вуглекислоти, що проходить через трубки, вино з пляшок витісняється в камеру 1 і звідси у фільтр. Розлів через фільтр необхідно проводити в пляшки, наповнені вуглекислотою.
Всі частини апарату для декантації, дотичні з вином, посріблені.

УПАКОВКА

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved