Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

 

Пороки, що вносяться з виноградом

Лисячий присмак. Цей специфічний присмак, що нагадує смак і запах полуниці, є невід'ємною приналежністю вин, приготованих з винограду американських сортів, а також їх гібридів.
Лисячий присмак зобов'язаний своїм походженням головним чином ефірним маслам, що містяться в шкірці і судинно-волокнистих пучках. Сильне окислення і термічна обробка зменшують лисячий присмак.
Вина з червоних гібридних сортів винограду значно виграють в смаку, якщо їх приготувати рожевими. Для цього від роздавленого винограду відокремлюють сік, сульфітують його (15 г/гл 50г) на відстої і зброджують на чистих культурах селекціонованих рас дріжджів.
Землистий присмак. Під ним розуміють найрізноманітніші присмаки, що викликають сприйняття, які відзначає дегустатор при випробуванні вина, не указуючи їх походження. Простосердов указує, що ці відтінки схожі між собою і мають характерний, специфічний запах землі.
Причини виникнення землистого присмаку різноманітні. Однією з головних причин є поглинання поверхневим шаром шкірки виноградних ягід (восковим нальотом - пруїном) різних летючих речовин, які утворюються при бактерійних процесах, що відбуваються в грунті, а також при забрудненні винограду пилом, частинками грунту і т. п.
Запобіжним засобом проти появи неприємних присмаків в провині служить внесення вапняних добрив і стерилізація поверхневого шару грунту спалюванням соломи і сухого гною.
Порочне вино треба виправляти обклеюванням (желатин, яєчний білок), а у разі різкого присмаку - фільтрацією через рослинне вугілля. У всіх випадках після обробки рекомендується купаж із здоровим вином.
Присмак від винограду, пошкодженого градом. Так називають винарів той характерний, легко відмітний від інших присмак, який з'являється у винах, приготованих з винограду, побитого градом. Пошкодження винограду відбиваються на його дозріванні, змінюючи склад сусла і вина. Говорити про повне виправлення таких вин не доводиться; їх можна декілька поліпшити звичайними прийомами раціонального виноробства: сортуванням винограду, сульфітуванням на відстої і зброджуванням на чистих селекціонованих расах дріжджів.
Присмак міді з'являється у винах, приготованих з винограду, що піддався незадовго до збору лікуванню від мілдью мідним купоросом.
Нерідко також у виноробницькій практиці вина набувають присмаку міді при користуванні нелудженою мідною апаратурою. Присутність міді в провині зверху відома межа (5 мг\ л) не допускається.
Мідь з вина видаляють обробкою жовтою кров'яною сіллю.
Присмаки, що повідомляються вину хворим виноградом. Найбільш поширеними хворобами виноградної лози є мілдью і оїдіум. Смакові особливості вин, що викликаються цими хворобами, дуже характерні, тому прийнято говорити про міл-дьюозних і оїдіумних вина. Якість вин, що отримуються з цвілого в хворого винограду, покращують закурюванням або сульфітуванням на відстої і зброджуванням на чистих культурах дріжджів, а також зброджуванням сусла на свіжій здоровій мезге.

Присмаки, обумовлені нераціональною технологією

Присмаки, викликані тарою, апаратурою н підсобними матеріаламі

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved