Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

 

Присмаки, викликані тарою, апаратурою н підсобними матеріалами

Присмак дуба. Вино, налите в нову дубову бочку, якщо вона недостатньо вилужена і оброблена, набуває особливого неприємного присмаку, який прийнято називати присмаком дуба. Присмак цей дуже важко видалити з вина. Краще всього цей порок виправляти обробкою вина рослинним маслом, а також переливкою з обкурюванням.
Присмак цвілі. Плісневий присмак, виражений в провині навіть в слабкому ступені, вже робить його дуже неприємним. При сильному розвитку його осоружний запах і нудотний смак роблять вино досконало непридатним до споживання.
Плісневий присмак у винах з'являється в результаті переробки цвілого, ураженого сірою гнилизною винограду.
Джерелом появи в провині присмаку служать також недостатньо очищені від цвілі бочки.
Присмак з'являється також в темно-зелених винах, якщо пляшки закупорені цвілими пробками.
Цвіль, що розвивається в бочках, бутах і чанах, відноситься зазвичай до різних видів: пеніцилліум, аспергиллюс, мукор н деяким іншим. Найбільше розповсюдження має пеніцилліум.
Поява цвілевого присмаку майже у всіх випадках є результатом недбалого поводження з вином. Тому запобіжними засобами проти цього присмаку є вміст в чистоті приміщень, посуду і апаратури.
У раціонально поставлених господарствах цвілевого присмаку у винах не буває. Для виправлення вин з цвілевим присмаком рекомендується обробка їх рослинним маслом, гірчицею і деревним або кістяним вугіллям. Гнильний присмак. Гнилі клепки, залишки дріжджів, що розклалися, в брудних бочках, в яких по недбалості винаря зберігалося вино, тривале залишення молодого вина на дріжджовій гущавині, яка вже розкладається, - все це викликає появу у винах гнильного присмаку і запаху. Такий же присмак з'являється у винах, розлитих в пляшки, в результаті розкладання дріжджів, якщо вина перед розлівом не були очищені.
Раціональний догляд за винами і дотримання гігієнічних вимог при їх обробці і витримці є найдієвішими запобіжними засобами проти появи у винах гнильного присмаку.
Виправлення порочних вин проводиться переливкою з посиленою аерацією в чисті среднеокуренниє бочки.
Набагато покращує смак вин з гнильним присмаком фільтрація через рослинне вугілля і переброджування їх на свіжій мезге. Інші присмаки. Окрім вказаних присмаків, нерідко у винах зустрічаються та інші, характер яких у кожному окремому випадку залежить від індивідуальних відчуттів дегустатора. Так, розрізняють ще присмаки азбесту, лужний, сальний, димний, смолянистий, лаковий, гасовий і креозотний. Майже всі ці присмаки з'являються в провині в результаті забрудненості ємкостей або випадкового попадання у вино сторонніх речовин. Багато хто з цих присмаків, за винятком особливих різких (гасового, креозотного), усувається шляхом раціональної обробки вина і ретельного догляду за ним.

НЕДОЛІКИ ВІНА

Білі столові вина РРФСР

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved