Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

 

Білі столові вина РРФСР

Білі столові вина Чорноморського побережжя. Одне з перших місць серед білих столових вин СРСР займає Рислінг, який може бути отриманий з винограду, що виростає на багатих вапном грунтах радгоспу «Абрау-дюрсо» (поблизу Новоросійська), а також на піщаних і мергелистих грунтах в околицях м. Анапи.
Рислінг Абрау, за свідченням М. А. Ховренко. був першим російським білим столовим вином, що звернуло на себе загальну увагу винарів і споживачів. Технологія приготування Рислінгу Абрау, створена відомим російським винарем Е. А. Веделем в 80-х роках минулого століття, послужила підставою для побудови технологічного процесу приготування білих вин в господарствах колишнього Питомого відомства, що було керівним у виноробницькій промисловості дореволюційної Росії. Ця технологія збережена до теперішнього часу і затверджена наказом НКПП СРСР U 495 від 27 липня 1940 р. для марочних вин Ріслінга Абрау і Анапа.
У основу технології покладено відділення при пресуванні винограду для виготовлення марочного вина тільки самопливу і сусла першого тиску, відстоювання з попереднім сульфітуванням дозами від 75 до 200 міліграма/л, залежно від температури, бродіння на чистих культурах дріжджів, витримка в підвалах і переливки протягом 3 років. З другої половини другого року витримки бочки з вином ставлять шпунтом набік. Готове вино светлозолотістого кольору із зеленуватим відливом володіє фортецею від 10 до 12% про. і кислотністю від 6,5 до 8 грама/л. Характерним для технології Ріслінга Абрау є те, що купаж готового Рислінгу, вироблюваний зазвичай за рік до випуску, складається з віноматеріалов Рислінгу урожаю декількох років, які зберігаються для цієї мети.
Рислінг Анапа виготовляється за тією ж технологією в радгоспі «Су-псех» і виробляється на відміну від Ріслінга Абрау з віноматеріала одного року.
Віна Рислінг Абрау і Рислінг Анапа володіють добре вираженим ароматом сорту і вважаються за високоякісні вина з хорошою кислотністю, що стоять в першому ряду кращих радянських білих столових вин. Кожне з них при загальній сортовій схожості володіє своїми характерними особливостями. Специфічною особливістю Ріслінга Абрау є поява в нім при тривалій витримці гудронних відтінків в смаку. Поява в старих винах Ріслінг Абрау гудронних тонів автор, на підставі своїх спостережень, схильний пояснити впливом підвищеної температури в підвалах Абрау-дюрсо, що викликають у винах легку мадерізацню, що перероджується при тривалій темно-зеленій витримці в гудронні тони.
Білі столові вина Ростовської області. У Ростовській області легкі білі столові вина високої якості отримують з виноградників, розташованих по р. Дон, з місцевих сортів Пухляковський, Сибірьковий, Довгий, Круглий, а також з сорту Аліготе. Вина з цих сортів мають невелику фортецю - від 9 до 11% про., кислотність 5-6 грама/л і невисоку екстрактівность. Характерна особливість донських вин - тонкий букет польових трав, що розвивається при їх витримці, особливо ясно виражений в провині з сорту Сибірьковий. По легкості і тонкому букету донські вина нагадують рейнські вина. Технологія Донських вин та ж, що і для приготування якісних білих вин Анапи. Марочні вина Сибірьковоє, Пухляковськоє, Аліготе, Раздорськоє широко відомі споживачеві.

Білі столові вина Грузинської РСР

Білі столові вина Української РСР

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved