Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

 

Білі столові вина Грузинської РСР

В Грузинській РСР, не дивлячись на те, що її виноградники знаходяться в межах південного жаркого клімату, в гірських долинах і на прилеглих до них схилах на висоті 400-500 м над рівнем моря отримують високоякісні білі столові вина. З сортів винограду Ркацителі і Мцване кахетинський, оброблюваних в Кахетії (у Телавськом і Гурджаанськом районах), виготовляють марочні їдальні білі вина - грузинське U 1 Цинандалі (ясно-солом'яного кольору) і Грузинське U 3 Гурджаані (світло-золотистого кольору), Напареулі, високо оцінювані споживачем за їх смакові якості. Вина ці мають фортецю 10-12,5% про., кислотність 6-7 грама/л; вони досить повні, гармонійні, достатньо свіжі; після двух-трехлетней витримки розвивають тонкий букет і цілком заслужено вважаються за одних з кращих білих столових вин СРСР.
Білі столові вина Кахетії добре відомі далеко за межами нашої країни. Останні роки вони неодноразово демонструвалися на міжнародних виставках, де незмінно отримували високу оцінку. Технологія приготування білих столових вин з сортів Ркацителі і Мцване кахетинський мало відрізняється від прийнятої для Рислінгу Абрау. Вони готуються купажем вин з віноматеріалов сортів Ркацителі і Мцване кахетинський одного року і витримуються у винних підвалах протягом 3 років.
Особливими характерними властивостями володіють білі столові вина, що відвіку виготовляються населенням Кахетії місцевим способом (бродінням в глеках на мезге) з сортів Ркацителі і Мцване кахетинський. Білі вина, отримані місцевим способом, мають забарвлення чаю, що наполіг, і фортецю, залежно від мікрорайону їх виготовлення, від 10 до 14% про., володіють характерним терпким смаком, різко відмінним від смаку вина, приготованого звичайним способом. Вони широко поширені в Закавказзі і мають своїх цінителів в інших районах Радянського Союзу.
Місцевим способом в Кахетії виготовляється біле марочне вино Тібаані і червоне ординарне Кахетинське.
Виробництво цих вин найближчими роками буде розширено. Перед винарями Самтреста коштує завдання технологічного удосконалення процесу виробництва вин місцевим кахетинським способом.
Хорошої якості білі вина виходять також в західних районах Грузії з місцевих сортів винограду Цицка, Цолікоурі і Крахуна. Цицка дає досить легені, достатньо гармонійні вина, а Цолікоурі і Крахуна-тяжелиє і екстрактні. Високої якості вина отримують в Карталінії з сорту Аліготе.
Місцевий кахетинський спосіб приготування вин з деякими змінами застосовується в західній Грузії. Ці вина з місцевих імеретінських сортів також користуються широким розповсюдженням в Закавказзі.
Кахетинські вина не витримують і споживають на першому році або після річної витримки, але це не означає, що їх не можна витримувати. У колекції вин в підвалі Самтреста U 1 в Тбілісі є прекрасні зразки старих білих кахетинських вин.
У західних районах Грузії і в Карталінії також випускаються марочні білі столові вина: у західній Грузії - Грузинське вино U 7 з сортів Цолікоурі і Семільон і в Карталінії - Грузинське вино U 9 з сорту Аліготе.

Білі столові вина Української РСР

Білі столові вина Молдавської РСР

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved