Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

 

Білі столові вина інших районів СРСР

Необхідно відзначити видатні якості білого вина з сорту Сильванер, який виростає на вапняних грунтах в радгоспі «Суворовському» Мінераловодського району Ставропольського краю. При багаторічній витримці вино це розвиває дуже тонкий букет і смак. Гармонійне, легеня, в міру свіжіше, тонке вино з цього винограду багато винарів схильні вважати за краще біле столове вино в СРСР. Такі ж добрі результати дає в цьому радгоспі сорт Рислінг. У окремі роки Рислінг радгоспу «Суворовського» не поступається за якістю чорноморським ріслінгам. Фортеця цих вин близько 11 % о. і кислотність 7-8 грама/л.
Відвіку своїми хорошими якостями відомі білі столові вина Дагестанської АССР з сортів Ркацителі, Рислінг і Семільон в радгоспі «Червоний партизан».
Недавно затверджене марочне вино Ріслінг Іссик ясно говорить про великі перспективи, які має Казахстан в отриманні високоякісних білих вин.
У багатьох виноробницьких районах СРСР ми отримуємо білі ординарні столові вина цілком задовільної якості.
Значну кількість таких вин дає Азербайджанська РСР з сорту Баян широчіні, що виростає на поливних виноградниках. Легке приємне вино з цього сорту фортецею близько 10% про. добре відомо радянському споживачеві. Біле вино з сорту Баян широчіні швидко дозріває: на другий рік воно вже володіє властивостями готових вин. Тривала витримка для цього вина не потрібна, оскільки особливих якостей воно при цьому не набуває. Баян широчіні з окремих ділянок (сів. Баян, Саділли) дає вина, в яких при витримці розвивається добрий смак і тонкий букет.
Оригінальні білі столові вина, різко відмінні від вин цього типу інших районів СРСР по фортеці і екстрактівності, дає Вірменська РСР. Столове біле вино Воськеат з сорту винограду тієї ж назви має фортецю 14% про.; зміст спирту у вина Ечміадзінського (також з сорту Воськеат) в деякі роки досягає в результаті природного бродіння 17% про.

ЗАХІДНОЄВРОПЕЙСЬКІ БІЛІ СТОЛОВІ ВИНА (БІЛІ СТОЛОВІ ВИНА ФРН І ФРАНЦІЇ)

Червоні столові вина Грузинської РСР

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved