Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

 

Червоні столові вина інших районів СРСР

Окрім Грузинської РСР і Чорноморського побережжя, в СРСР є ще ряд районів, де виходять червоні столові вина.
Високоякісні червоні столові вина з сорту Каберне відвіку відомі в Молдавії. Залежно від умов зростання ці вина в різних районах Молдавії мають свої характерні особливості. Вино з сорту Каберне красивого інтенсивного забарвлення, з сап'яновими тонами в букеті, повне, бархатисте виходить на півдні Молдавії в радгоспах «Чумай», «Тріфешти», «Пуркари». Інший тип вина з сорту Каберне з живим рубіновим забарвленням, менш повне, гармонійне, з тоншим букетом фіалки, що розвивається при витримці, виходить в центральній зоні Молдавії, в радгоспі «Романешти» і в учбовому господарстві Кишинівського училища виноробства. Хорошої якості вино, особливо в купажі з Серексией чорною (Рара Нягра) і Каберне, дає в радгоспі «Пуркари» сорт Сапераві.
Дуже поширений в Молдавії сорт Серексия чорна дає задовільні за якістю червоні столові вина.
У Азербайджанській РСР є райони, де також виходять високоякісні їдальні червоні вина. На південних схилах Кавказьких гір, в Шемахинськом районі, хороші червоні столові вина дає сорт Матраца. Вони гармонійні, м'які і бархатисті.
Необхідно відзначити також вина з сорту Хиндогни, що отримуються в Нагорно-карабахской автономній області. Інтенсивне забарвлення і своєрідний приємний букет, що розвивається при витримці, виділяє їх серед інших червоних столових вин. Шемахинськие вина з Матраци і провина Нагірного Карабаху з Хиндогни можна з повним правом віднести, разом з грузинськими, чорноморськими і молдавськими, до кращих червоних столових вин СРСР.
Червоні столові вина, що отримуються в Азербайджані в основному з сорту Тавквері, треба віднести до вин ординарної якості.
З інших червоних столових вин СРСР, які ми виділяємо по їх високих якостях, необхідно відзначити Каберне (марочне вино Оксаміт України) радгоспу імені Леніна на Дніпрі, Каберне і Сапераві в Криму.

Бордоськие і бургундські червоні вина Франції

Італійські червоні столові вина

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved