Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

 

Бордоськие і бургундські червоні вина Франції

Бордоськие червоні вина виробляються на вузькій смузі лівого берега рр. Гаронни і Жиронди, в місцевостях, що носять назву Медок і Грав, і іа правом бережу р. Дордоньі, що впадає в Жиронду в околицях С. Емільона.
Висока якість бордоських вин пояснюється вдалим поєднанням грунтових і кліматичних умов місць їх виробництва. Клімат тут помірний, м'який. Кількість опадів близько 600 мм в рік. У розподілі опадів по окремих сезонах спостерігається рівномірність.
Червоні бордоськие вина району Медок, Грав і С. Емільон готують з п'яти сортів: Каберне чорний, Каберне-Совіньон, Мальбек, Мерло і Карменер. Найбільш поширений сорт - Каберне-Совіньон. Інші сорти додають в тій або іншій пропорції, різній в окремих господарствах. При загальній схожості бордоських вин і їх високій якості вони дуже різноманітні по відтінках забарвлення, тонкості, букету і тому подібне Так, провина Медок розділяються на п'ять категорій (сrue - крю) першокласних вин і на декілька простіших.
Бордоськие вина мають красиве рубінове забарвлення, характерний смак сорту Каберне і тонкий букет; фортеця їх 10- 11% про. Зі всього вина, що виробляється в департаменті Жиронди, тільки 7-8% доводиться на вина високих марок, решта всієї кількості бордоських вин реалізується як простіші ординарні вина. Кращі з них піддаються витримці протягом 3-4 років.
Бургундські червоні вина готують з винограду сорти Піно чорний, виростаючий по схилу гір Котдор, що тягнуться невисокими горбами з півночі на південь впродовж 200 км..
Кращі бургундські червоні вина отримують у Верхній Бургундії в Романе-конті, Кло-вужо і Шамбертене. Висока якість бургундських вин визначається кліматичними умовами, а також грунтом, що містить в мергелистих наносах багато кремнію, окисел заліза, вуглекислий винищити і магнезії.
Високо цінуються також червоні вина району Божоле з сорту Гаморі.
Бордоськие і бургундські вина виходять бродінням у відкритих чанах. Вина високих марок після бочкової витримки протягом 3-4 років розливають в пляшки. Особливо цінуються вина, витримані в пляшках протягом багатьох (10-15) років. Осад, що утворюється під час витримки, не знижує високої цінності цих вин. Іноді перед випуском в продаж витримані в пляшках вина декантирують.

Італійські червоні столові вина

СТОЛОВІ НАПІВСОЛОДКІ ВИНА

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved