Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

Кагор

Це вино отримала своя назва від р. Кагору у Франції, відомого своїми червоними винами.
У СРСР вино типу Кагору виробляється з червоних сортів винограду. Цілком зрілий виноград пропускають через дробарку з гребневідділювачем. Отриману мезгу за допомогою змійовика піддають нагріванню парою до 65° в чанах, що надає винам типу Кагору специфічному смаку. Нагрівання мезги сприяє повнішому переходу в сусло фарбувальних речовин, тому колір вина виходить темно-червоний. У чані після охолоджування мезги бродіння до кінця не доводять. Досягши необхідної солодкості чан спускають і сусло спиртують до 16% про.
Вина типу Кагору відвіку готуються у всіх виноробницьких районах Радянського Союзу. У Криму, узбекистані, Закавказзі Кагор має особливо висока якість.
Марочні кагори мають кондиції 16% про. спирту і 18-20% цукру і витримуються 3 року; такі Кагор Південнобережний (Крим), Арташат (Вірменія) і Шемаха (Азербайджан). «Узбекистон» має вищий вміст спирту і цукру: 17% про. спирту і 25% цукру. Ординарні кагори містять спирту 16% про. і цукру 16%.
У різних районах СРСР ці вина виготовляють з різних сортів. Так, в Криму їх готують з Каберне, Мальбека, Мурведра, Морастеля і Сапераві. Кліматичні умови Південного берега Криму дають можливість приготувати вино типу Кагору високої якості з будь-якого червоного сорту. Кращі вина дають Каберне, Мальбек, Сапераві.
У Грузинській РСР прекрасні вина типу Кагору дає сорт Сапераві (Кахетія); у Азербайджанській РСР високої якості Кагор отримують з сорту Матраца і цілком задовільного - з Тавквері; у Нагірному Карабаху - з Хиндогни. Особливо виділяються високою якістю вина типу Кагору в Середній Азії: «Узбекистан», який готують купажем Сапераві і Морастеля з додаванням вакуумного сусла, «Казахстан» з сорту Сапераві і «Таджікистон» з сорту Тагобі.
Технологія приготування вин типу Кагору у всіх районах СРСР майже однакова.
У Азербайджанській РСР (р. Кюрдамір) з сорту винограду Ширван-шяхи отримують оригінальне десертне солодке червоне марочне вино типу Кагору, назване по місцю виготовлення Кюрдаміром.
Технологія цього вина дуже своєрідна. Виноград пропускають через еграпомпу. Мезгу поміщають в чани. Частина сусла з розрахунку 10 дкл на 1 т переробленого винограду спускають з чана і вживають для виготовлення інших вин. Мезгу, що залишилася в чані, зброджують з поступовим додаванням спирту. Спиртування проводять з таким розрахунком, щоб готове вино містило 23% цукру і 16% про. спирту. Після спиртування і ретельного перемішування чан герметично закривають і залишають в спокої протягом 2-2,5 місяця. Після цього часу вино з чана спускають, мезгу пресують. У купаж вина беруть тільки самоплив з чана і преса і сусло першого тиску. На першому році витримки роблять три-чотири переливки, на другому - вино обклеюють і проводять дві-три переливки, на третьому році роблять дві-три переливки. Витримують вино в бочках 3 року.
Вино Кюрдамір має густий темно-червоний колір, приємний букет і бархатистий смак з тонами шоколаду. На дегустаціях вин СРСР
Кюрдамір, завдяки своїй оригінальності і високій якості, нерідко виходить на перше місце з оцінкою 10 балів.
За схожою технологією в Шемахе виготовляють червоне десертне вино з сорту Матраца.

Десертні солодкі вина Середньої Азії

Десертні лікерні вина

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved