Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

Десертні солодкі вина Середньої Азії

Виключно сприятливі для отримання високоцукристого винограду кліматичні і грунтові умови в республіках Середньої Азії дали можливість готувати тут оригінальні десертні вина високої якості.
Працюючи понад 25 років в Туркменській РСР, відомий винар А. І. Денісов створив прекрасні зразки десертних солодких вин з місцевих сортів винограду - білого Тербаш і чорного Кара узюм ашхабадський. Серед них особливо виділяються вина Тербаш (сп. 18% про., сах. 14%) і Ясман-салик (сп. 17% про., сах. 20%), що отримав золоту медаль на Міжнародній виставці вин в Югославії в 1955 р. Вина ці виготовляються з сорту Тербаш за кримською технологією десертних солодких вин.
Робота М. А. Ховренко із створення типів узбецьких вин, почата в 1929 грамів, і продовжена Буєверової, Туманянцем і Бурцевим, виявила ряд високих за якістю вин, які в даний час широко відомі радянському споживачеві.
Насамперед до цих вин слід віднести оригінальне марочне десертне вино «узбекистан». До цієї категорії вин відноситься також ряд десертних вин, що носять назву сортів винограду, з яких вони приготовані: Алеатнко, Буаки, Васарга, Юмалак, Джаус, Тагобі, Ркацителі десертне, а також Гуля-кандоз і Ширін. Всі ці вина мають зміст спирту близько 16% про. і цукру 16-25%.
Технологія приготування десертних солодких вин Узбецькою РСР різна. Такі вина, як Гуля-кандоз, муськати, Джаус готують за загальноприйнятою кримською технологією із застосуванням наполягання на мезге, перемішування, сульфітування і спиртування на початку бродіння. При виготовленні вин Буаки і Юмалак цукристість сусла підвищують додаванням вакуум-сусла. Червоні десертні солодкі вина, в цілях отримання хорошого забарвлення, наполягають на мезге, додаючи спирт. Так виготовляють Алеатіко, Каберне лікерне, Васаргу рожеву. Для отримання інтенсивного забарвлення вин з місцевих сортів Тагобі, Чарас і інших перед наполяганням на мезге частину (близько 25%) сусла-самопливу відбирають і використовують для приготування інших десертних вин.
Солодкі десертпиє вина узбекистану оригінальні і не схожі на інші вина цього типу. Загальний, властивий всім їм плодовий (айвовий) тон різко відрізняє їх від всіх інших вин і додає їм особливий характер.
Кращі віна-алеатіко, Гуля-кандоз, Ширін - готують в радгоспах Самаркандської, Намангана і Бухарської областей.Марочне вино Буаки готується в радгоспах в Самаркандської і Бухарської областей; кращі зразки вина даної марки отримують в Ташкентській області (на пунктах Паркент і Янгиюль). Ферганська область славиться марочним десертним вином Юмалак. Кашка-дарьінськая область - марками вина Васарга рожева, Карганзи і Сурхан-дарьінськая область - маркою Джаус.
Схожі по характеру і якості десертні вина виходять в Таджицькій РСР. Віна Рохат, Гончи, «Таджикистан», Джаус містять спирту 16-17% про. і цукру 18-20%.
Молоді райони виноробства, якими є Казахська і Киргизька РСР, ще недостатньо виявили свої можливості. Проте відомі нам вина - «Казахстан» (тип Кагору) з сорту Сапераві, десертне вино з сорту Ркацителі, а також Муськати рожевий і фіолетовий і Мускат угорський - є винами високої якості, що говорить про блискучі перспективи розвитку в Казахській РСР виноробства десертних вин.
У Киргизькій РСР отримують також прекрасні десертні вина з Муськатов рожевого і фіолетового. Тонкий аромат казанликськой троянди, властивий муськатам рожевому і фіолетовому в Казахській і Киргизькій РСР, ставить ці вина на перші місця серед десертних вин СРСР.

Десертні лікерні вина

Методи отримання міцних вин і їх обгрунтування

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved