Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

Марсала

Марсала - міцне оригінальне вино; виробляється на о. Сіцілія (Італія). Кращі вина виходять в східній Сіцілії в околицях міст Марсали, Трапані, Кастелламаре.
Початок виготовлення марсали відноситься до 1773 р. Цей тип вина вийшов в результаті спроб виготовити широко відомі у той час португальські вина - мадеру і портвейн. Марсала готується з багатьох сортів винограду, але основне значення мають сорту Катаррато і Інзолія.
Цілком зрілий (незаїзюмленний) виноград роздавлюють, сусло, що стікає з мезги, змішане з 5-10% що згущує на голом вогні сусла, піддається бродінню. Вино після бродіння змішують із спиртованим суслом (сифоне) і спиртують старим спиртом.
Залежно від кількості тих, що входять купаж марсали увареного на голом вогні сусла (котто) і сифоне, а також ступеня спиртування розрізняє декілька мазкий марсали: італьянськую-крепостью 16-18% про. і цукристістю 10-12%, слабо забарвлену англійську - фортецею 20-22% про. і цукристістю близько 3% і сильніше забарвлену марсалу Гарібальді- фортецею 16-17% про. і цукристістю 16%.
На смак марсала має схожість з мадерою, але відрізняється більшою солодкістю. Крім того, марсала має специфічний присмак, що є результатом збільшення невеликої кількості заздалегідь вивареної корабельної смоли (вару).
У Радянському Союзі вина типу марсала виробляють в незначних кількостях. Досліди останніх років показали, що кращі результати по виробленню марсали дають Туркменська і Узбецька РСР, особливо перша.
Зразки вин типу марсали з цих республік говорять про те, що вина цього типу можуть бути тут отримані дуже хорошої якості.

Херес

ШАМПАНСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО В СРСР

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved