Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

ШАМПАНСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО В СРСР

До Великої Жовтневої соціалістичної революції виробництво шампанська займало у виноробницькій промисловості Росії незначне місце. Єдиний завод шампанських вин в «Абрау-дюрсо» випускав щорічно всього 150-200 тис. пляшок.
Ухвала СНК СССР і ЦК ВКП(б) від 28 липня 1936 р. «Про виробництво Радянського шампанська, десертних і столових вин «Массандра» і низка подальших заходів поклали початок створенню могутньої виноробницької промисловості і, зокрема, шампанського виробництва на основі новітніх досягнень науки і техніки.
За період з часу цієї ухвали партії і уряду виробництво шампанська в СРСР отримало широкий розвиток. У крупних промислових центрах і в районах виноробства побудовано 15 шампанських заводів, які в 1957 р. дали 29,6 млн. пляшок шампанська.
Наново відбудований і обладнаний шампанський завод продуктивністю 1 млн. пляшок в рік в старому центрі виробництва шампанська «Абрау-дюрсо».
В цілях збільшення сировинної бази шампанського виробництва в Молдавії, на Україні, в РРФСР (на Північному Кавказі) і в Грузії вироблені нові посадки шампанських сортів винограду.
Разом з цим Всесоюзним науково-дослідним інститутом виноробства і виноградарства «Магарач» була проведена велика робота по вивченню сортів винограду у ряді республік СРСР відносно їх придатності для шампанського виробництва. В результаті цієї роботи були виявлені сорти винограду, високоякісні, що дають, шампанські віноматеріали. До цих сортів в Грузинській РСР відносяться Цицка, Чинурі, Аліготе, на Північному Кавказі - Сильванер, в Ростовській області - Пухляковський, Сибірьковий, Довгий, в Молдавській ССР- Фетяська та інші. Таким чином, була створена могутня сировинна база для виробництва Радянського шампанська.
Шампанське відноситься до особливого типу вин, що характеризуються своєрідністю смаку і букета, ігристими і пінявими властивостями. Ці властивості шампанська є результатом особливої технології його отримання, що полягає в тому, що вина (шампанські віноматеріали) піддаються вторинному бродінню в герметично закритих пляшках або резервуарах. Цілком зрозуміло, що для виготовлення шампанська, яке є тонким вином високої якості, потрібні віноматеріали, до яких пред'являються підвищені вимоги.

Переробка винограду на шампанських віноматеріали

Шампанізація

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved