Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

Шампанське виробництво Франції

Ігристі вина провінції Шампань, що знаходиться в північній Франції, і департаменту Марна мають світову популярність. Виноградники Шампані розташовані на південь від м. Реймса і навколо р. Еперне. Віна Шампані отримують з виноградників, що виростають на крейдяних грунтах, з сортів винограду: Піно чорний, Піно шардоне і Піно менье. Перші два сорти якісні, останній - кількісний.
Збір винограду для вироблення шампанська проводиться з особливою ретельністю. Із зрізаних кетягів віддаляються зіпсовані і хворі ягоди, після нього виноград в корзинах доставляється на виноробню.
Шампанські фірми в Реймсе і Еперне в більшості не мають своїх виноградників або мають їх дуже мало. Велика частина винограду скуповується фірмами у дрібних власників-виноградарів, які з року в рік весь свій виноград продають різним шампанським фірмам. Технологія, вживана у Франції як при приготуванні віноматеріалов, так і при шампанізації в пляшках, в основному не відрізняється від описаної вище.
За змістом цукру французькі шампанські вина готують (орієнтування) наступних видів: найсолодше (extra doux) -10%, солодке (doux)- 8%, напівсолодке (demi dоuх) - 6%, напівсухе (demi sec) - 5%, сухе (sec) - 3%, найсухіше (ехtra sec) - 1,5% і брют (brut) - без додавання лікеру.
Зазвичай фірми не випускають шампанська всіх градацій по цукру, а обмежуються випуском три-чотири. Найбільш поширені: напівсухе, сухе і брют. Точно певного процентного змісту цукру в шампанських вказаних градацій по цукру у Франції не встановлено. Кожна фірма встановлює свої стандарти.
Спирту у французьких шампанських міститься 10,5-12% про., кислотність 7-8 грама/л, що титрує.

Інші ігристі вина

Технологія виробництва газованих вин

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved