Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

Райони коньячного виробництва СРСР

Вірменська РСР. Кліматичні умови Вірменської РСР характеризуються високими літніми температурами, сухістю повітря і холодними зимами. Жаркий літній період вельми сприятливий для накопичення у винограді більшої кількості цукру. Столові вина виходять тут зазвичай із значним змістом спирту і невисокою кислотністю. Такий склад вина не вважається за сприятливий для отримання з них коньячного спирту. Проте досвід минулих років показав, що у Вірменії можна отримувати коньячні спирти і коньяки високої якості. Правда, ці коньяки відступають від загальноприйнятого типу, але вони своєрідні, володіють сильним ароматом, розвивають при витримці тонкий букет з приємними ванільними тонами. Коньяки Вірменії користуються великою популярністю в Радянському Союзі і добре відомі в багатьох зарубіжних країнах.
Основними районами коньячного виробництва у Вірменській РСР є Арташатськнй, де коньячні віноматеріали готуються з сорту Кахет, і Ехегнадзорський - з сорту Арені.
Сорти Кахет і Арені - червоні, коньячні віноматеріали готуються з них за білим способом.
Окрім того, коньячні віноматеріали готуються і в деяких інших районах - Аштаракськом, Ведійськом, Октемберянськом, Ечміадзінськом і Шаумянськом з сортів Воськеат, Мсхалі, Чилар і Аревік. Вміст спирту в них зазвичай 11- 12% про., кислотність 5-6 грама/л. Коньячний спирт виходить на парових і вогняних кубових апаратах. Фортеця його дорівнює 62-70% про.
Грузинська РСР. Коньячні віноматеріали, що виробляються в Грузинській РСР, мають достатню свіжість, але досить спіртуозни. Отримувані тут коньяки ароматні, тонкі і значно м'якше вірменських.
Коньячні віноматеріали заготовляються в Кахетії (Кварельський район) з сорту Ркацителі, а також в Імеретії, Мегрелії і Карталінії з місцевих сортів Цицка, Цолікоурі, Мцване кахетинський і інших.
Склад віноматеріалов декілька розрізняється, але в середньому вміст спирту в них 10-11% про., кислотність 5-7 грама/л.
Вироблення коньячного спирту проводиться на вогняних і парових кубових апаратах. Фортеця спирту, що поступає на витримку, 67-68% сб.
Азербайджанська РСР. Віноматеріали для отримання коньячних спиртів в Азербайджанській РСР готуються в Ханларськом, Агдамськом, Таузськом і Шамхорськом районах з сорту Баян широчіні і Тавквері. Вина з цих сортів виходять із змістом спирту 10-12% про. і кислотністю 5-6 грама/л.
Коньячні спирти виробляються на парових апаратах з дефлегматорами. Фортеця коньячного спирту 65-70% про.
РРФСР. Коньячні спирти в Російській Федерації виробляються в Дагестанській АССР і Ставропольському краю. Основними сортами, з яких готують коньячні віноматеріали в обох районах, є: Яскраво-червоний терський, Місцевий чорний, Астраханський рожевий, Нарма, а також упроваджувані сорти Сильванер і Ркацителі і в Краснодарському краю - Плавай.
Вина, що отримуються тут для коньячного виробництва, малоспіртуозни, мають 8-10% про. спирту і високу кислотність, що досягає 12 грама/л.
Коньячні спирти виходять переважно на парових апаратах з дефлегматорами. Фортеця коньячних спиртів 69- 70% про.
Молдавська РСР. Досвід колишніх років показав можливість отримання в Радянській Молдавії з європейських сортів, що виростають на вапняних грунтах Кишинівського району, коньяків високої якості, В даний час спирти тут виробляють головним чином з гібридів. Молдавська РСР має великі перспективи відносно розвитку коньячного виробництва в її північній частині: у Бельцком районі з сортів Плавай, Галбіна, Сильванер і Фоль білий і в Сорокськом-із сортів Плавай і Сильванер.
Перегонка ведеться на вогняних і парових кубових апаратах. Фортеця віноматеріалов 8-10% про., коньячного спирту 65-68% про.
Українська РСР. Коньячне виробництво УРСР зосереджене в північній частині Одеської області і на ніжнеднепровських пісках, де розташовані коньячні заводи. На коньячні віноматеріали переробляються переважно гібриди фортецею 7-10% про., а також деякі місцеві сорти. Коньячні віноматеріали отримують також в західних районах Одеської області і в Приазовському виноградарському районі. Перспективними для цих районів є сорти: Плавай, Клерет, Аліготе, Серексия.
Перегонка ведеться на вогняних кубових апаратах; коньячний спирт має фортецю 65-68% про.
Республіки Середньої Азії. В післявоєнні роки коньячне виробництво отримав помітний розвиток і в республіках Середньої Азії, головним чином в Узбецькій РСР, в Ташкентській області (Хавастський і предгірні райони), а також в окремих районах Сурхан-дарьінськой, Самаркандською, Бухарською і Kaшка-дарьінськой областей.
Сорти винограду, що йдуть на отримання коньячних віноматеріалов: Баян широчіні, Бахтіорі, Паркет та інші.
Коньячні віноматеріали, що отримуються в Узбецькій РСР, в більшості спіртуозни і малокислотні.
У невеликій кількості віноматеріали для коньячного виробництва виготовляють в Таджицькій РСР (Гармський, Кулябський і Сталінабадський райони і область Ленінабадськая) з сортів Тайфі, Німранг (Ангур Колін), Баян широчіні і Ркацителі, в Казахській РСР (Алма-атинська і Джамбулськая області) з сортів Кульджінський, Плавай, Аліготе і в Киргизькій РСР (Область Фрунзе) з сортів Плавай, Серексия.

КОНЬЯЧНІ ВІНОМАТЕРІАЛИ

Вимоги, що пред'являються до коньячних віноматеріалам

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved