Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

Вимоги, що пред'являються до коньячних віноматеріалам

Багаторічною практикою коньячного виробництва вироблені певні вимоги до віноматеріалам, що йде на переробку в коньячний спирт.
1. Коньячні віноматеріали повинні містити спирту 7-12% про. і мати кислотність, що титрує, не менше 4,5 грама/л. Підвищена кислотність, мабуть, сприяє утворенню складних ефірів, яке відбувається при тривалому нагріванні віноматеріалов в перегінному кубі при дистиляції. У практиці зазвичай вважають за краще більш кислотні віноматеріали.
2. Для переробки необхідно брати здорові, неспиртовані, молоді, вина, що не цілком освітлилися, з чистим смаком, без сторонніх запахів і присмаків.
Обгрунтуванням сталої практики переробляти молоді вина незабаром після їх зброджування, ще недостатньо що очистилися, служить те міркування, що що залишилися в провині в зваженому стані дріжджі (у кількості до 1 %) містять в собі летючі ароматичні речовини (енантовий ефір і ефірні масла), які переходять в дистилят і покращують аромат коньячних спиртів. Витримані і старі вина, як показують багаторічні спостереження і досвід, не дають коньячних спиртів таких високих якостей, якими володіють спирти, отримані з молодих вин.
3. Не допускається переробляти вина, що мають сторонні запахи і присмаки, наприклад цвіль, гнили, оскільки вони можуть передатися спиртам. Особливо треба остерігатися переробки вин із запахом сірководня, який переходить в дистилят і утворює із спиртами неприємно пахнучі меркаптани.
Слід уникати також перегонки вин із значним змістом сірчистої кислоти (не більше 20 міліграма/л), оскільки сірчана кислота раз'едающе, що утворюється в результаті окислення, діє на мідні перегінні куби.
Технологія отримання коньячних віноматеріалов з винограду звичайна, вживана при виробництві білих столових вин. Необхідно при переробці винограду на сусло і вино приймати запобіжні засоби, щоб не допустити появи в них таких дефектів, які можуть зробити вина непридатними для переробки на коньячний спирт. Особливої уваги вимагає сортування винограду і видалення хворих і гнилих ягід.
Розчавлювання винограду необхідно проводити без пошкодження насіння і зайвого перетирання винограду, уникати надмірного обкурювання сусла на відстої. Червоний і рожевий виноград повинен перероблятися за білим способом, щоб уникнути збагачення вина дубильними речовинами з шкірки і насіння і маслом з насіння. Вина, багаті дубильними речовинами, дають коньячні спирти, грубі на смак.
Масло з насіння, хоча і володіє вищою точкою кипіння, чим етиловий спирт, захоплюється парами киплячої рідини і надає дистиляту неприємному різкому смаку. Віджимання сусла з винограду необхідно проводити на гвинтових або гідравлічних пресах. При роботі на пресах безперервної дії останні фракції сусла з третього і четвертого ріжків преса необхідно відокремлювати і не брати на дистиляцію. Під час виготовлення віноматеріалов не можна допускати попадання в сусло сірі, яке може привести до утворення меркаптанів, що додають спиртам неприємний запах.
Узяте для перегонки вино має бути заздалегідь досліджене. Для того, щоб гарантувати отримання якісного спирту, необхідне визначення в провині спирту, кислотності, летючих кислот, сірчистої кислоти. Крім того, вину, призначеному для перегонки, має бути дана органолептична оцінка.

Основні принципи перегонки

Методи перегонки і перегінні апарати

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved