Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

Розлів, оформлення і експедиція коньяків

Готовий коньяк розливають в спеціальні пляшки безбарвного скла ємкістю 0,5; 0,25; 0,125 л. Розлів проводиться на машинах дозувань.
Дуже зручна для розліва коньяку розливна машина Габріеляна (див. мал. 130). Розліву коньяку завжди передує фільтрація.
Пробка для упаковки коньячних пляшок має бути оксамитова або напівоксамит розміром 18X30 мм.
Особливу увагу необхідно звертати на те, щоб дзеркало пробки, обернене всередину пляшки, було абсолютно гладким. Наявність на дзеркалі пробки пір, тріщин, червоточини є причиною попадання в готовий коньяк дрібних включень, ясно помітних при перегляді пляшок на світло.
Шийку пляшки після закупорювання покривають спеціальним олов'яно-свинцевим або віскозним ковпачком, ласий або іншим яким-небудь спиртостійким складом.
Етикетки для коньяків мають бути художньо виконані і різні для окремих типів і марок коньяків. Кожна організація, що випускає коньяк, має особливі етикетки.
На етикетках вказані найменування марки коньяку, його фортеця, середній вік спиртів, з яких вироблений коньяк, а також найменування заводу, що виготовив коньяк.
Упаковка коньяків в ящики для розсилки по місту і відправки на дальню відстань не відрізняється від того порядку, який прийнятий для вина.
У разі відвантаження коньяку в бочках або цистернах фортеця його має бути не нижче за кондиції; допустиме перевищення до +0,3% о. Забороняється відвантаження коньяків і коньячних спиртів в бочках з нефарбованими в білий колір уторами і без сертифікатів.
Розлів коньяку в пляшки після його перевезення в бочках може проводитися без додаткового відпочинку коньяку. Аналіз готових коньяків проводиться згідно Госту, що діє, при цьому коливання в змісті спирту в готових коньяках, розлитих в пляшки, допускається ±0,3% о., а за змістом цукру ±0,2%.

Типи і марки радянських коньяків

Коньяки зарубіжних країн

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved