Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

ВИКОРИСТАННЯ ВІДХОДІВ ВИНОРОБСТВА

При переробці винограду у виноробницькій і безалкогольній промисловості утворюється значна кількість (від 15 до 20%) відходів, раціональне використання яких дає можливість отримати додатково Продукти, що представляють значну цінність для ряду галузей народного господарства.
Необхідно максимально використовувати всі відходи виноробства.
Основні відходи виноробства:
вичавка, що виходить після віджимання виноградного соку з винограду при виготовленні білих і рожевих вин і безалкогольної продукції і після віджимання вибродівшей мезги при отриманні червоних вин; гребені; дріжджі, що осідають після бродіння, і осідання, що виділяються після спиртування сусла і вина; винний камінь, що відкладається на денах і стінках бочок, бутов і чанів при бродінні і витримці вина; осідання, випадні при зберіганні пастеризованого соку, що сульфітується і охолодженого в холодильниках; осідання, що виділяються після концентрації сусла у вакуум-апаратах і при отриманні бекмеса; коньячна барда, що залишається після перегонки вина при отриманні коньячного спирту.
При раціональній організації використання вказаних відходів виходять наступні продукти.
З вичавки шляхом дистиляції виходить спирт. Рідина (вінасс), що залишається в казані після відгону спирту, використовується на отримання з неї виннокислих солей, що переробляються надалі на винну кислоту, що є дуже цінним продуктом. Відокремлена від рідини тверда частина (вичавка, позбавлена спирту і виннокислих солей) теж використовується; з неї шляхом сухої перегонки отримують світильний газ.
Не пропадає і шкірка винограду, що залишається після відділення насіння, яка в чистому вигляді або з добавкою висівок йде в корм худобі або використовується як добриво в суміші з вапном і іншими речовинами.
Дріжджі використовуються також цілком: спирт отгоняєтся, що міститься в них; з рідини, що залишається в казані після перегонки, витягуються виннокислі солі, а самі дріжджі піддаються сухій перегонці газ, що Виходить при перегонці, може бути використаний для горіння і нагрівання, а вугілля, що залишається в реторті, після його обробки і роздрібнення дає так звану франкфуртську чернь, що йде на виготовлення друкарської фарби.
Винний камінь, що осідає в чанах і бочках, містить близько 60% виннокислих солей і йде безпосередньо на отримання винної кислоти.
Навіть виноградні гребені можуть бути використані, оскільки містять значну кількість дубильних речовин і деякий відсоток виннокислих солей.
Нарешті, деревина виноградної лози може бути використана для приготування якісних сортів паперу.
Зі всіх продуктів, які можуть бути отримані з відходів виноробства, на наших підприємствах виробляються спирт і винна кислота.
Найбільшу цінність представляє винна кислота, яка є незамінним хімічним продуктом для ряду найважливіших галузей індустрії (хімічна, кондитерська, текстильна, поліграфічна, безалкогольних напоїв, срібно-нікелева), в медицині, для військових потреб і так далі

Гребені

Виноградна вичавка і її використання

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved