Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

Отримання виннокислою винищити з коньячної барди

Після відгону алкоголю з вина вміст куба спускають у відстійний басейн. Таких басейнів треба мати два (мал. 200). Ємкість кожного з них розрахована так, щоб в них можна було вміщати всю кількість барди, що виходить за добу з вінзавода. Після закінчення 4-6 годин, коли що не встигла ще охолодитися нижче 55-65° рідина у відстійному басейні відстоїть, її спускають в реактивний чан, де облягають виннокисле вапно вапняним молоком. Операцію осадження ведуть, керуючись зміною кольору розчину конго-рот.

бассейни для переробки коньячної барди

Після того, як реакція доведена до кінця, рідину ретельно перемішують, а після закінчення півгодини повторно визначають реакцію. Коли при вторинному випробуванні встановлений кінець реакції, збільшення вапняного молока припиняють.
Оскільки виннокислі з'єднання в барде складаються з бітартрата, а вапняне молоко його повністю не облягає, необхідно додавати хлористий кальцій. При дистиляції вина (із змістом близько 0,25% винної кислоти) на 100 дкл барди додають близько 400 грама хлористого кальцію. Хлористий кальцій може бути замінений соляною кислотою, яку додають перед осадженням вапняним молоком в кількості 800 грама на 100 дкл барди.
Оскільки виннокисле вапно осідає досить швидко, то немає потреби чекати повного осадження, при якому окрім винищити, осідає значна кількість взмученной грязі. Якщо барда піддавалася попередньому відстоюванню у відстійних чанах і в реактивний чан спускалася прозора рідина, то відстоювання можна вести триваліший час (6-8 годин і навіть 12 годин); якщо ж барда поступила в реактивний басейн без відстоювання, то після реакції рідини дають відстоюватися не більше 3-4 годин.
Не можна залишати виннокисле вапно на тривалий час в реактивному басейні, оскільки може початися бактерійне бродіння, в результаті якого вона руйнуватиметься.
Після осадження виннокисле вапно збирають в мішечки, пресують і сушать. З приведеного опису процесу отримання виннокислою винищити з барди можна розрахувати число і об'єм резервуарів.
Вся установка повинна будуватися так, щоб відстійні чани були розташовані нижче за завод, а реактивні - нижче відстійних. Таке розташування чанів дає можливість рідини пересуватися самоплив із заводу у відстійні чани, з них - в реактивних, а з останніх - в стічні канави. У разі неможливості по рельєфу місцевості створити самоплив удаються до перекачування насосом. Тоді при заводі влаштовують невеликий приймальний цементний резервуар, з якого барду перекачують насосом у вищестоящі відстійні дерев'яні чани, а з них рідина, що вже відстоялася, самоплив поступає в реактивний басейн (мал. 201).

деревянниє чани для переробки коньячної барди

Отримання виннокислою винищити шляхом іонообміну

Сушка віннокислотного сировини

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved